Обіцяю не ходити на фільми з російським перекладом


Перед вами – чергова розсилка для людей, які підписалися під обіцянкою не ходити на іноземні кінофільми з російським перекладом. Нас вже більше 3300. Але треба ще більше - до 1 лютого залишилося небагато часу. Я вкотре звертаюсь до учасників, тому що саме ви є головною силою цієї акції і знову можете допомогти збирати підписи.

Це неважко. Скоро - Свята. Час відпочинку і спілкування з друзями. Новий Рік, Різдво. Спілкуючись із друзями, родичами і знайомими, згадайте про нашу ініціативу. Розкажіть їм про те, як Дніпропетровське товариство сліпих подало позов проти українського дубляжу, а Кабінет міністрів не став його оскаржувати.
Розкажіть своїм друзям про те, як російські дистриб 'ютори запевняють, нібито переклад іноземних фільмів українською їм „економічно невигідний". Розкажіть, що через те, що іноземні фільми дублюються в Росії, український кінематограф щороку тільки на перекладі втрачає 2 мільйони доларів. Втрачають aктори, звукорежисери, перекладачі, техніки. Розкажіть, що якщо 10 тисяч людей відмовиться прийти на один фільм, то збитки дистриб"ютора сягнуть 50 тисяч доларів – саме стільки коштує професійний переклад і дубляж одного фільму. Хай 10 ваших знайомих підтримають обіцянку – і ми переможемо.

ПОТРІБНІ ПІДПИСИ ПІД ОБІЦЯНКОЮ. І тому я знову звертаюся до вас - будь ласка, поширюйте серед своїх знайомих цей лінк –
http://www.pledgebank.com/kino-pereklad
ЗАРАЗ ЦЕ Є НАЙГОЛОВНІШИМ ЗАВДАННЯМ.
Друзі! Ще раз дякую вам за допомогу. За минулі два тижні ми всі разом зробили сайт kino-pereklad.org.ua, організували інформування про кінотеатри, в яких показують фільми з українським перекладом, почали збирати інформацію про стан речей на ринку кінопрокату, надрукували перші 1 000 наліпок.
Далі – буде.
До зустрічі в 2007,
Веселих Свят!
Якщо у когось під час свят буде можливість вийти в інтернет, можна розіслати "лист щастя" :) текст якого знаходиться тут: http://kino-pereklad.org.ua/?p=84
Якщо ви хочете більше дізнатися про перебіг акції, та приймати участь у визначенні подальших дій, підпишіться на розсилку серед активістів -http://groups.google.com/group/kino-pereklad, або просто слідкуйте за нею прямо там, на сайті.
Bookmark and Share