Представники ХДМУ взяли участь у з’їзді молоді у рамках Генеральної Асамблеї Панєвропейського Союзу


Головною метою з’їзду був конструктивний діалог молодих представників Панєвропи з їх дорослими колегами із групи депутатів Європарламенту, що представляють інтереси цієї організації на загальноєвропейському рівні. В рамках зустрічі було обговорено ряд важливих питань щодо подальшого розвитку Панєвропейського Союзу, ролі молодіжного сектору в діяльності організації та шляхів консолідації зусиль на важливих проблемах Європи.

Під час Генеральної Асамблеї було прийнято декілька резолюцій. Зокрема резолюція з візових питань, що вимагає визнати принцип свободи пересування європейців по території Європи, усунути всі бюрократичні та інші перепони, особливо візові обмеження пересування територією Європи для громадян Європейських країн, просити членів робочої групи Панєвропи у Європарламенті сконцентрувати зусилля на впровадження рішень по відміні візових бар’єрів для європейців в Європі. Також, резолюція по Косово, що підтверджує право націй на самовизначення як основний принцип Європейської консолідації, визнає право Косово на існування як окремої держави та закликає Європейський Союз наполягати на визнанні незалежності Косово у 2007 році.

Результати роботи Генеральної Асамблеї та з’їзду молоді Панєвропейського Союзу ляжуть в основу діяльності Панєвропи на найближчі два роки. Поглиблюючи двостороннє співробітництво ХДМУ буде продовжувати активно долучатись до заходів Панєвропейського Союзу виводячи співпрацю на якісно новий рівень.Довідково:

Панєвропейський Союз (PanEuropean Union) - це рух, який виходить далеко за межі національних кордонів і є поза політичним.

Ціль Панєвропейський Союзу (PanEuropean Union) - об’єднати всіх європейців в сильній Європі, яка спроможна ефективно просувати свої інтереси та ідеали в світі.

Панєвропейський Союз (PanEuropean Union) заявляє, що він є прихильником Європейського патріотизму, торжества національних ідентичностей всіх Європейців. Беручи до уваги взаємозалежність і загальносвітові виклики лише сильна Європа, яка є політично об’єднаною, може гарантувати майбутнє для її народів і етнічних спільнот.

Bookmark and Share