У центрі Чернівців евакуйовували студентів і викладачів


Повідомлення про замінування приміщення навчального закладу стало першим сигналом про замінування в цьому році. За планом дій на місце події були викликані всі оперативно-рятувальні служби міста. Студентів і викладачів евакуювали. Рух транспорту, в т. тролейбусів, на прилеглій до будівлі дорозі вирішили не призупиняти.

Спеціалісти до 16.28. завершили обстеження приміщень навчального закладу. Виклик виявився хибним.

Викладачі інституту вважають, що у їх студентів не було підстав для зриву навчального процесу таким протиправним методом, оскільки екзаменаційні сесія вже давно завершилася і лише розпочався новий триместр. Зірвані лекції і семінари доведеться відпрацювати і студентам, і викладачам.

Чим керувалася особа, які повідомили про замінування інституту, з’ясовуватиме слідство.

Рятувальники та правоохоронці попередили, що « жартівнику» доведеться не лише компенсувати понесені збитки за виїзд на хибний виклик ( 15-17 тис. грн.), а й згідно зі статтею 259 Кримінального Кодексу України сплатити штраф у розмірі від п’ятисот до тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян. За рішенням суду за подібний жарт може наступити й відповідальність у вигляді арешту на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

Торік у Чернівцях було 10 хибних викликів про замінування, в т.ч. 8 стосувалися замінування приміщень навчальних закладів. 9 зловмисників було встановлено та притягнуто до відповідальності.

Bookmark and Share