ВАТ «Рівненський завод високовольтної апаратури» започаткував програму вирішення соціальних проблем міста та розвитку творчого потенціалу молоді


Конкурс грантів «Соціальна програма РЗВА» було розроблено та впроваджено заводом спільно з благодійним фондом «Благовіст» та Рівненським центром «Соціальне партнерство».

Цілями конкурсу є забезпечення розвитку та соціального захисту дітей, що потребують додаткової уваги і підтримки, а також жінок, постраждалих від різних форм насильства, забезпечення високого рівня професійної готовності до професійної діяльності студентів вищих навчальних закладів I – IV рівня технічного напрямку. На отримання гранту від ВАТ «РЗВА» можуть претендувати неприбуткові організації, державні установи та організації, благодійні фонди, задіяні у напрямках, що відповідають цілям конкурсу, поширюють свою діяльність на територію м. Рівне, а також на час подання грантової заявки функціонують не менше 1 року. Кількість запропонованих проектів від однієї організації не обмежується. Максимальний розмір гранту – 10 тис. грн. Загальний фонд конкурсу – 40 тис. грн. Реалізація підтриманих проектів повинна тривати не більше 9 місяців і завершитися до кінця 2007 року.

Bookmark and Share