Сьогоденна молодь - дзеркало майбутньої України


У роботі „круглого столу” взяли участь представники Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, інших органів державної влади, громадських організацій та бізнесу. Основна мета заходу – поєднання зусиль держави, громадськості та бізнесу в галузі виховання молоді, пошук клубів та організацій, готових до співпраці у галузі військово-патріотичного та спортивного виховання молоді, а також пошук джерел фінансування молодіжних організацій.

Під час заходу директор Центру Володимир Кічігін ознайомив учасників „круглого столу” з концепцією виховання молоді, апробовану у Центрі, а також з роботою гуртків та секцій Центру.

Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді „Десантник-Шквал” є позашкільним навчальним закладом для дітей та підлітків віком від 7 до 18 років Святошинського та інших районів міста Києва, у якому понад 1500 молодих людей знайшли можливість для реалізації своїх інтересів та здібностей.

Основною метою діяльності Центру є виховання громадянина, який пов’язує свою долю з майбутнім країни, який здатний стати на захист державних інтересів України. Центр приділяє основну увагу моральному, культурному, інтелектуальному розвитку своїх вихованців.

Центр „Десантник –Шквал” працює з дітьми та молоддю за такими напрямками:

· Військово-патріотичний (підготовка молоді до служби у збройних силах України, історичне краєзнавство, козацькі гуртки);

· Авіаційно-технічний (дельтапланеризм, паропланеризм, пілоти малих літальних апаратів, аерокосмічний та авіа-технічний гуртки);

· Спортивні єдиноборства (самбо, дзюдо, бокс, рукопашний бій, айкідо, карате, кікбоксінг);

· Загально-фізична та інтелектуальна підготовка (атлетична гімнастика, художня гімнастика, туризм, шахи, шашки, курси англійської та французької мови).

Центр має суттєвий досвід роботи з молоддю різних вікових категорій. У Центрі працюють досвідчені педагоги, військові, спортсмени, які мають реальні результати своєї роботи, а саме, вдалі виступи своїх вихованців не тільки на всеукраїнських, а й на міжнародних змаганнях та конкурсах.

Адреса Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді „Десантник-Шквал”: м. Київ, пр-т. 50 річчя Жовтня, 18-д; тел. 405-05-55.Bookmark and Share