Український молодіжний форум підтримав призначення Віктора Коржа Міністром України у справах сім'ї, молоді та спорту


На початку засідання голова Українського молодіжного форуму Юрій Криворучко привітав учасників зібрання з тим, що 7 листопада 2006 року Міністерство юстиції України зареєструвало об’єднання.

Молодіжні лідери обговорили аспекти розвитку молодіжного руху в Україні та прийняли низку пропозицій до Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

У контексті проведення конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї УМФ запропонував Міністерству збільшити кількість представників громадськості у конкурсній комісії. Публічне обговорення документів, необхідних для оголошення конкурсу проектів програм на наступний рік запропоновано провести до 15 грудня п.р. УМФ рекомендував прискорити оголошення конкурсу проектів програм на 2007 рік.

Також Український молодіжний форум виступив з ініціативою розпочати спільно з Міністерством розробку нової моделі державної молодіжної політики, яка повинна покращити ефективність, прозорість та відкритість її реалізації.

Зазначені пропозиції секретаріат Українського молодіжного форуму планує передати на розгляд Міністру України у справах сім’ї, молоді та спорту Віктору Коржу.

Окрім цього, Український молодіжний форум прийняв рішення звернутись до Міністра з пропозицією підтримати на посаду заступника Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Першого заступника голови УМФ Костянтина Захаренка.

Довідково:

Український молодіжний форум є консолідуючою платформою молодіжного руху України.

УМФ створено на установчих зборах представників 14 спілок молодіжних організацій 19 листопада минулого року. Серед засновників форуму такі відомі молодіжні об'єднання як Національна рада молодіжних організацій України, У національний комітет молодіжних організацій, об’єднання молодіжних організацій СПЕКТР, Соціал-демократичний молодіжний альянс України, Спілка місцевого та регіонального молодіжного розвитку й інші.Bookmark and Share