22-річний Анатолій Карелін вбив 36-річного Рустема Аметова


Одна людина загинула і дві госпіталізовано до центральної районної лікарні Бахчисарая в результаті хуліганської бійки між групами кримських татар і слов’ян у Бахчисараї, передають «Українські Новини» з посиланням на Центр громадських зв’язків Головного управління МВС у Криму.

Зокрема, зіткнення між двома групами місцевих жителів відбулося близько четвертої ранку. Як встановила прибула на місце слідчо-оперативна група міліції, четверо кримських татар упродовж вечора і ночі вживали алкогольні напої в кількох барах, поводилися агресивно, конфліктували з відвідувачами і персоналом. В результаті з одного бару їх попросили піти, другий закрився з метою позбавитись від нав’язливої компанії.

Під ранок у барі «Колізей» 36-річний Рустем Аметов, що раніше доставлявся в міліцію за пияцтво і бешкети і вчинив у 2006 році ДТП зі смертельним результатом, вступив у конфлікт з іншим відвідувачем закладу - 22-річним Анатолієм Кареліним, відносно якого порушена кримінальна справа за нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості в п’яній бійці 1 жовтня 2006 року (відкусив вухо).

Між Аметовим і Кареліним зав’язалася бійка, яка продовжилася на вулиці, де до Кареліна приєдналися невідомі особи, які використовували в бійці підручні предмети. Аметов від отриманих у бійці тілесних ушкоджень помер в автомобілі «Швидкої допомоги». Двоє його друзів доставлені до лікарні, ще один затриманий і перебуває в міліції.

Зараз міліція розшукує Кареліна, встановлює особи інших учасників сутички. Міліція стверджує, що причиною бійки стали хуліганські мотиви на ґрунті надмірного вживання спиртних напоїв - інших мотивів, у тому числі й міжнаціональних, не вбачається.

Для забезпечення охорони громадського порядку і контролю над ситуацією до Бахчисараю направлені додаткові сили з числа працівників полку міліції спеціального призначення «Беркут», військовослужбовців внутрішніх військ МВС.

Bookmark and Share