Що думає молодь про місцеве самоврядування? Про це можна прочитати в збірці „Місцеве самоврядування: думка молоді”


В 2006 році щасливчики, що пройшли конкурсний відбір та отримали можливість на практиці засвоїти основи місцевого парламентаризму, стали студенти чернівецьких вузів: Є.Олійник, Л.Романовська, Д.Музика, А.Рудик та Т.Требляк. Впродовж шести місяців вони, згідно затвердженого міським головою графіку, проходили практику у структурних підрозділах Чернівецької міської ради, де отримали можливість докладно ознайомитися із функціями, обов’язками посадових осіб, системою організації роботи тощо. Щомісяця студенти-практиканти закріплювали набуті знання, складаючи аналітичні звіти та пишучи статті для преси.
Підсумком їх праці стала збірка „Місцеве самоврядування: думка молоді”, куди увійшли найґрунтовніші роботи практикантів. В збірці опубліковано аналітичні статті, в яких висвітлюється проблеми місцевого самоврядування та перспективи його розвитку очима молоді. Авторами публікацій є активна молодь із Севастополя, Чернігова, Харкова, Донецька, Одеси, Тернополя та Чернівців, яка набула досвіду в організації роботи самоврядних структур.
Якщо Ви цікавитеся поглядом молоді на проблеми місцевого самоврядування, звертайтеся для безкоштовного отримання збірки „Місцеве самоврядування: думка молоді” за телефоном 55-71-97 до офісу Спілки Активної Молоді. Ви також можете надіславши листа-заявку на електрону адресу: sam@west.com.ua

Володимир Бешлей, голова Спілки Активної Молоді,
депутат Чернівецької міської ради
www.beshley.west.com.ua

Bookmark and Share

Купить материнские платы akstell.com.