У Києві презентували "Націоналізм" Донцова


На відкритті перше слово взяв письменник Роман Коваль, який відзначив історичну роль „Холодного Яру” для України, який несе історичну правду про національно-визвольну боротьбу українців. Редактор тижневику "Шлях Перемоги" Віктор Рог розповів про колосальну роль презентованої книги „Націоналізм” Дмитра Донцова, який надихав і надихатиме цілі покоління на боротьбу.

Журналіст наголосив, що „Націоналізм” входить у трійку найбільш важливих праць українського націоналізму поруч з „Призначенням України” Юрія Липи та „Націократією” Сціборського, видрук яких планується найближчим часом.

Представник Центру Національного Відродження ім. Бандери Тарас Рондзістий подарував історичному клубу книгу спогадів Степана Шухевича. У перервах між виступами грав кобзар Василь Литвин.

Замовлення книг можна зробити за адресою Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу: 01034, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9, кв. 4, тел. (044) 234-70-20

Книга поштою: для замовлення книг поштою необхідно зв'язатися за адресою ЦП МНК, скринькою book_mnk@ua.fm або телефонічно та вказати назви та кількість книг, ПІБ, повну поштову адресу з індексом.Bookmark and Share