Патріотично налаштовані громадяни, проти розбещених націоналістів


На мітингу-вшануванні, на площі ім. Леніна перед Ніжинською міською радою, зібралось того дня, близько 50 осіб, переважно пенсіонерів, хоча було й 2 (ДВА!!!) юнаки.
В мегафон лунали, ідеологічно правильні і не зовсім виступи, головував на мітингу колишній працівник КГБ СССР та СБУ, як він сам розповів (цікаво, що він робив у нашій СБ України! з такими поглядами?) депутат Ніжинської міської ради Юрій Коростиленко. Окрім нього виступали й звичайні престаріли громадяни. Один з виступаючих, старенький дідусь зазначив
-Нияким фашизмом Леніна знято не буде, і ніхто не зможе... Дорогі товариші нас мало, але ми стоїмо…Ці всі ОУН, і УПА – фашисти. Колись гітлерізм знищив на Чернігівщині 127 тис громадян! …Ідеологія Радянської влади живе, й буде жити! – (переклад з російської мови-автор).
- Далі товарищ Коростиленко зачитав резолюцію. В якій і пролунала фраза, про те, що «патріотично налаштовані громадяни, стануть на шляху розбещених націоналістів, враховуючи, що у місто додатково приїдуть їх прибічники з усієї Чернігівсьої області, а можливо і з України.» Також в резолюції містилися «наїзди» на депутата Ніжинської міської ради, голови Ніжинської міської організації Республіканської партії України Левка Лукяненко - Науменко М. М., який «…ініціював це питання і поставив свій підпис за демонтування памятника В. І. Леніну в зверненні до міського голови» та проголошувалась безстрокова акція по збору підписів на захист монумента В .І. Леніна.
Перед закінченням мітинга, всі дружно проголосували за резолюцію, та поклали червоні гвоздики до ніг вождя.
Нагадаю, що подібна акція стала відповіддю на заклик націоналістично налаштованих організацій- ВО «Свобода», УНП , УНА-УНСО, ОУН, УРП-Левка Лукяненко, КУН демонтувати памятник Лєніна та перейменувати площу ім. В. Лєніна на Майдан Героїв Крут.
Закликаю всіх небайдужих підтримати мітинг - «Викинь Лєніна з Чернігівської землі!», яка відбудуться 29 січня, у понеділок о 15 годині, під стінами Ніжинської міської ради. На Майдані Героїв Крут!

Bookmark and Share