ГП «ПОРА» ПРОВЕЛА АКЦІЮ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ


Пористи взявшись за руки утворили живий ланцюг через річку Збруч, яка слугуючи кордоном між ЗУНР і УНР, розділяла Україну на дві частини і заспівали гімн України. Потім колона партійців рушила на те місце, де було поховано останки генерала УПА Романа Шухевич. На цьому місці спочатку була панахида, та виступи керівництва партії, а згодом прибирали навколишню територію від сміття.
Участь в акції, окрім осередків ГП «ПОРА» Тернопільщини, взяли представники ще близько 10 областей. (Хмельницька, Львівська, Житомирська, Івано-Франківська, Чернігівська, Київська), представники влади та ЗМІ.
Голова політради Громадянської партії ПОРА Євген Золотарьов, під час акції, зазначив: «Нам треба зробити таку державу, яку будував похований тут Роман Шухевич. Ми мусимо і внутрішньо знищити ту межу, яку знищили 88 років тому наші попередники Актом Злуки ЗУНР та УНР».
Слово мали також представники обласних осередків. Як сказав голова Тернопільської обласної організації Іван Сороколіт: «Ми могли зробити масштабний захід на майдані, чи будь-де, але свідомо вирішили зробили таку символічну акцію тут, бо якщо ми хочемо змін – то треба починати з себе.

Віктор Гурняк ,
Прес-служба Тернопільського осередку
ГП «ПОРА»
тел. 43 23 38, 8(050)377 91 19
pora.ternopil(at)gmail.com
Bookmark and Share