У світі стало на дві українські "Міс" більше


Miss Global Сіtу, організований під егідою ООН, проводився вперше і проходив з 10 по 18 січня у Тайпеї, столиці Тайваню.

Організація конкурсу передбачала ретельний відбір конкурсанток. На попередньому відбірному турі було розглянуто фото і відеоматеріали більш ніж 300 претенденток з усього світу. У результаті на фінальний етап "Місс Міст Планети", який завершився 19 січня на острові Тайвань, було запрошено 16 красунь.

Серед тих, кого було визнано найвродливішими, опинилися і дві українки. Це моделі з київського агентства STAR model group: двадцятилітня тернопільчанка Тетяна Кушнір і вісімнадцятирічна киянка Олена Сальникова.

Звісно, приємно, що українські дівчата, такі різні поміж собою зовні (одна - типова блондинка, друга – брюнетка), обидві удостоїлись титулів на тайваньській землі.

Але українському глядечеві, більш перебірливому і схильному до критики, напевне, такої "краси" видалося б недостатньо.

Отже, Тетяна Кушнір була визнана найкращою представницею міст Східної Європи (Miss Global Сity East Europe), а Олена Сальникова була визнана гідною титулу "Місс Добра Воля" (Miss Good Will).

Головний титул - "Miss Global Сіtу 2007", було присуджено панянці з Домініканської Республіки - Мії Таверас.

Програма конкурсу, як і заведено на заходах такого рівня, відзначалася насиченістю, що, власне, було стандартом.

Крім репетицій і підготовки до фінальної шоу-програми, учасниці Miss Global Сіtу здійснювали благодійні візити у школи і дитячі будинки.

Також дівчата відвідували культурні, історичні та архітектурні пам'ятники країни.

Усі конкурсантки відзначили надзвичайну дружелюбність і гостинність тайваньців, екзотичну красу природи острова та високий рівень організації конкурсу.

Такий розвиток подій, безумовно, став успішним початком конкурсного року України на міжнародному рівні і ще раз засвідчив, що, як не крути, а українських "міс" у світі з кожним роком все більше і більше.

Фото надане прес-службою агентства моделей STAR model groupBookmark and Share