Національний Альянс взяв участь в українській вечірці, приуроченій до Дня Соборності України


Вечірка, до організації якої долучилися численні молодіжні громадські організації, була спрямована на відзначення річниці такої важливої для українського народу події, як обєднання ЗУНР і УНР.
Захід розпочався коротким екскурсом в історію подій тих далеких 20-тих років, а також оглядом історичних і документальних пам’яток того періоду, що дало можливість присутнім ще краще усвідомити значний внесок подій 1919 року у відродження Української держави.
На вечірці були присутні представники близько 20 молодіжних організацій міста. Це люди різного віку і роду занять, яких об’єднує спільна ідея побудови міцної та неподільної України.
Представники Національного Альянсу брали участь у всіх пропонованих конкурсах, проявивши неабияке вміння малювати, танцювати, співати й просто весело проводити час. В більшості конкурсів наші члени отримали перемогу і були відзначені цінними призами. І чи не найголовнішим трофеєм вечора виявилася мітла, чесно здобута в одному із випробувань і щедро подаровано «Просвітою». Все це супроводжувалося великою кількістю української музики, національного одягу і хорошого настрою.


Bookmark and Share