Українці їдуть на другий саміт ГУАМ в Молдову


Конгрес затвердив Статут організації, обрав керівні органи та сформував національні представництва, а також визначив штаб-квартиру організації в Києві. Головою Центральної Ради Форуму обрано представника “Українського молодіжного форуму”, члена “Молодіжного союзу Наша Україна” Віктора Бєлова. До складу Центральної Ради “Молодіжного Форуму країн ГУАМ” увійшла заступник Голови “Молодого Руху” Леся Башняк та Перший заступник Голови “Молодіжного Союзу Наша Україна” Олексій Гриценко.
Учасники Конгресу прийняли Звернення до глав держав та парламентів країн ГУАМ, міжнародних організацій, щодо налагодження співробітництва заради національної безпеки, розвитку країн ГУАМ вцілому та безпосередньо молоді.
На даний момент створені постійні робочі групи та затверджений план діяльності на наступний рік. Зокрема, створені робочі групи – з міжкультурного співробітництва (представник від України – Леся Башняк); з питань спорту та пропаганди здорового способу життя (Андрій Грицай); з питань освіти, науки та працевлаштування (Олександр Трохимець); з питань моніторингу міжнаціональних конфліктів (Олексій Гриценко).
Наступний, ІІ-й саміт, зараз готується і відбуватиметься в лютому цього року в столиці Молдовської Республіки - Кишиневі. Він буде присвячений вирішенню соціальних проблем молоді, зокрема працевлаштування та проблеми трудової міграції.


Bookmark and Share