Населення великих міст та молодь підтримують вступ України до НАТО


Як повідомляє ”УНІАН”, за її словами, згідно із дослідженням, проведеним фондом, стосовно питання вступу України до НАТО існують значні вікові та регіональні відмінності. І.Бекешкіна зазначила, що підтримують вступ України до НАТО молодь віком до 30 років, жителі західного, південно-західного, північно-західного та північного регіонів, а також Києва. Найбільш активно налаштовані проти вступу України до НАТО люди старші 55 років, жителі східного, південно-східного, південного регіонів та Криму.

За словами І.Бекешкіної, серед мотивів прихильників вступу України до НАТО, переважають сподівання, що це дасть гарантії безпеки, сприятиме руху України в напрямку західної цивілізації та демократії, стимулюватиме розвиток економіки і дозволить зміцнити і модернізувати армію.

Серед причин супротиву вступу України до НАТО переважають побоювання, що це може втягти її у військові дії, потребуватиме від України значних додаткових коштів, а також переконання, що Україна має бути позаблоковою державою і що НАТО є агресивним імперіалістичним блоком.Bookmark and Share