Так хто ж несе політичну відповідальність за стан молодіжного житлового будівництва ?


Міністр у справа молоді та спорту Юрій Павленко оцінює власну діяльність на «відмінно» і займатиметься «плаванням» та безпритульними.

В Інституті фізичного виховання та спорту відбулася прес-конференція наймолодшого Міністра України Юрія Павленка за підсумками 100 днів діяльності Міністерства.
На думку Міністра завершення реорганізації Міністерства є найважливішим моментом, тому з нього він і почав прес-конференцію, хоча положення Міністерства ще й досі не затверджено?! Кількість заступників значно скоротилася – з 13 до 4, при чому зі «старих» залишили лише одного(бувшого його однопартійця, - прим.автора). Зі слів Міністра в Міністерстві досить активно проводиться боротьба з корупцією: було прийнято рішення про реорганізацію всіх державних підприємств, замість 20 залишилося 3, всі інші об’єднуються.
Міністр намагається реалізувати принцип прозорості влади, та налагоджує співпрацю між Міністерством та усіма організаціями. Для цього було створено 5 професійних робочих груп, серед яких: дитяча, гендерна, молодіжна, фізична та з розвитку Олімпійських змагань.
Пріоритетами Міністерства на цей рік є захист прав дитини та розвиток фізкультури і масового спорту. Міністр зробив акцент на тому, що на сьогодні інфраструктура спорту майже розвалена, а до особливо цікавих програм відніс Національну програму розвитку плавання - на сьогодні 70% призовників не вміють плавати?!
Юрій Павленко відзначив, що за 100 днів роботи Міністерства не виникло жодного конфлікту між громадськими організаціями та вищезазначеним владним органом, хоча у присутніх журналістів була трохи інша думка. Справа в тому, що до Міністра якимсь чином не доходять більшість листів-прохань та звернень. Як пояснив Павленко, це пов’язано з переїздами та неналагодженим організаційним процесом. Але пообіцяв виправитися. Крім того, Юрій Павленко сказав, що конкурсна комісія з розгляду молодіжних проектів та програм Міністерства завершила свою роботу, хоча за словами Голови Народно-демократичної ліги молоді, члена конкурсної комісії Володимира Крутька остаточне засідання конкурсної комісії Міністерства відбудеться 20 травня 2005 року о 16.00.
Відповідаючи на питання щодо молодіжного будівництва Міністр відповів, що нічого спільного, окрім слова «молодіжне» Міністерство з цією установою не має, і пояснив, що ця структура функціонує і підпорядковується Кабінету Міністрів України. Але не дивлячись на свою непричетність до будівництва житла для молоді Павленко з точністю відмітив, що в цьому році кількість кредитів на житло зросте з 2 500 до 10000. Коли поставилося питання про фінансування всіх вищеназваних проектів, Юрій Олексійович досить впевнено заявив, що кошти будуть виділятися з резервного фонду Держави, а також додатково шукаються фінанси.
Питання про відсутність у деяких працівників апарату Міністерства вищої освіти викликало у Юрія Олексійовича відверту здивованість. Він заявив, що йому не відомі такі випадки, але якщо він дізнається, то готовий застосувати санкції до «неосвічених» працівників.
Залишиться тільки сподіватися, що всі свої обіцянки Міністр не забуде виконати, а час працює не на нього.

Альона, учасниця прес-конференції

Bookmark and Share