Колегія Дніпропетровської ОДА розглянула найбільш відповідальні питання для нинішньої влади


На розгляд колегії було також винесено питання про стан виконання заходів програми та відповідного розпорядження голови облдержадміністрації стосовно енергозбереження у Дніпропетровській області за 2006 рік, а також підбито підсумки роботи із зверненнями громадян за минулий, 2006 рік.

В роботі колегії взяли участь голова обласної державної адміністрації Надія Дєєва, голова обласної ради Юрій Вілкул, члени колегії облдержадміністрації, міські голови та голови райдержадміністрацій, керівники управлінь та інших структурних підрозділів облдержадміністрації, інші відповідальні особи.

На засіданні колегії визначено подальші перспективи виконання вищезгаданих регіональних програм, внесено пропозиції щодо їх доповнень, зокрема, це торкається регіональних програм, пов’язаних з питаннями сім’ї, молоді та спорту, а також державної програми енергозбереження. Заслухавши звіти членів колегії та врахувавши пропозиції промовців,

голова облдержадміністрації Надія Дєєва сказала, що “у присутніх є розуміння необхідності значного покращення координаційної роботи по всіх напрямках соціально-економічної сфери”.

Водночас Надія Дєєва акцентувала увагу на тому, що координаційна робота в містах і районах області, «на жаль, поки що залишається на досить низькому рівні». Голова облдержадміністрації зосередила увагу присутніх на тому, щоб у майбутньому ця робота мала “більше конкретики і змістовності”. І тоді “оцінки виконання районних та державних програм” будуть набагато вищими. Тільки за таких умов “можна успішно вирішувати, як питання енергозбереження, так і проблеми сім’ї, молоді і дітей”.Bookmark and Share