Бюрократизм Хмельницької міської влади


Цим питанням займався безпосередньо С. Аніськов, займався з березня місяця цього року, на даний момент за "сприяння" Сергія Миколайовича вищезазначені кошти так і не були перераховані на рахунок проекту, чомусь довго тягнулось питання, спочатку С. Аніськов посилався на сильну зайнятість, потім сказав що треба додатково відкрити рахунок у міському казначействі - після довгих "блукань" у казначействі, вияснилось, що документи та дані про організацію, яка відкриває рахунок у казначействі має подавати міське управління у справах сім'ї та молоді - дивно чому Сергій Миколайович про це не знав, це свідчить або про його некомпетентність або про ... навіть не хочу припускати такої думки...
Але тим не менш, "віз й донині там", кошти так і не виділені, а цей ставить під загрозу успішну реалізацію проекту, який підтриманий Президентом України, невже Президент України для нашої влади не авторитет!!!
3.10.2006 р. був написаний лист меру міста Хмельницького - С.І. Мельнику, лист був розписаний на Л.В. Кисіль, яка на наш погляд виявилась біль освіченню у процедурах перерахування коштів, але і тут ми не отримали бажаного результату на цей раз перешкодою виявилось управління міського казначейства у особі начальниці - Н.В. Степанової, яка відмовилась перераховувати кошти, мотивуючи це тим, що ПРОЕКТ має бути зареєстрованим, як молодіжна громадська організація (далі МГО) - дивно але ж будь яка МГО реалізує багато різних проектів і не створює додаткових організацій - чому зараз виникла така необхідність? Невже для того щоб отримати фінансуванні, яке виділено міською радою необхідно давати посередникам процесу "відкат"???
На разі залишаю дане питання відкритим...
Намагаємось розкрутити важкий механізм бюрократичної машини.Bookmark and Share