Презентація проекту „Парламентські дебати”


На базі обласного Палацу молоді відбулася презентація соціального проекту „Парламентські дебати” як форми профілактики антисоціальних явищ в молодіжному середовищі”. Впровадженням проекту будуть займатися управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації та Херсонська обласна молодіжна громадська організація „Народно-демократична ліга молоді”. У заході взяли участь працівники управління у справах сім’ї та молоді, прес-служби обласної державної адміністрації, представники громадських організацій та активісти студентського руху області.
Зазначений проект за підсумками конкурсу проектів та програм молодіжних, дитячих та жіночих громадських організацій 2005 року був одним з 8 проектів, рекомендованих до фінансування конкурсною комісією при управлінні у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації. Основна мета проекту – попередження проявів асоціальної поведінки в молодіжному середовищі шляхом залучення студентства до участі в інтелектуальній грі „Парламентські дебати”, поширення цієї методики профілактичної роботи у виховному процесі вищих навчальних закладів та підвищення громадянської свідомості студентської молоді м.Херсона та області віком від 17 до 25 років.
В межах реалізації проекту планується проведення 2 семінарів-тренінгів, під час яких здійснюватиметься підготовка 20 тренерів інтелектуальної гри „Парламентські дебати”; презентація гри „Парламентські дебати” в студентському середовищі в ході проведення інформаційних сесій у вищих навчальних закладах області; підготовка методичних матеріалів для організаторів дебатних клубів та їх розповсюдження; проведення 10 майстер-класів для дебатних клубів; організація та проведення обласного турніру інтелектуальної гри „Парламентські дебати”. Кінцевий результат проекту – створення інноваційної методики профілактичної роботи у виховному процесі вищих навчальних закладів.
На разі стартує інформаційна кампанія по вузам області!
Чекайте нових новин!

За більш детальною інформацією звертайтесь:
Заступник голови Херсонської обласної організація
Народно – демократичної ліги молоді,
директор проекту
Криницький Євген

Bookmark and Share