“Життя для того, щоб любити!”


Молодіжною колегією було запропоновано план заходів з нагоди Всесвітнього Дня толерантності щодо людей, які живуть із ВІЛ/СНІД:
Конкурс студентських письмових робіт “Моє ставлення до ВІЛ -інфікованих людей”, який проводитиметься в усіх Миколаївських вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації. В конкурсі візьмуть участь письмові роботи (проза та поезія).
Також відбудеться конкурс “студентських малюнків”.
Всі роботи будуть надані конкурсній комісії Миколаївського обласного благодійного фонду “Нове сторіччя” (вул.Пушкінська, 2. офіс.1) до 28.11.2006 року. Результати конкурсу будуть оголошені 1 грудня 2006 року на конференції прес-клубу “Перехрестя”. Переможці конкурсу будуть відзначені подарунками, а кращі роботи - оприлюдненні у ЗМІ.
1 грудня у вестибюлі кожного навчального закладу м. Миколаєва будуть розташовані інформаційні куточки. Матеріали будуть надані Миколаївським відділенням Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ-СНІДом, та Миколаївським обласним благодійним фондом “Нове сторіччя”. Одночасно із діяльністю інформаційних куточків проводитиметься анкетування щодо рівня обізнаності громадян з такими питаннями, як ВІЛ-СНІД та шляхи його передачі. Анкети розроблятимуться Всеукраїнським товариством “Червоного хреста”. В кожному вузі планується опитати до 50 чоловік.
У 7 вищих навчальних закладах буде проведено тренінг на тему: “Толерантне ставлення до ВІЛ - інфікованих людей”, який охоплюватиме аудиторію із 30 студентів. Під час відеолекторію на тему “Життя для того, щоб любити” відбудеться демонстрація фільму, присвяченого життю людей, що живуть з ВІЛ-СНІДом.
Завершить інтерактивний марафон загальноміська акція, яка відбудеться 1 грудня в обласному Будинку творчості. Під час акції передбачається виставка робіт громадських організацій, що працюють з проблемами ВІЛ/СНІДу, демонстрація фільмів, виступи творчих колективів м. Миколаєва та ярмарок.

Надія Копилець, голова Миколаївської регіональної організації.Bookmark and Share