ПРАВА ЛЮДИНИ: історія та сучасність


„Головне джерело влади – народ. Увага, чуткість до вирішення проблем, відстоювання прав людини „альфа” і „омега” трудової діяльності в подальшому” – сказала заступник голови обласної ради Олена Омельченко на конференції миколаївського обласного управління юстиції.

На виконання Указу Президента України „Про національну програму правової освіти населення” (№ 992/2001 від 18.10.2001 року) обласним управлінням юстиції 6 грудня 2006 року на базі Миколаївського державного гуманітарного університету ім.Петра Могили проведено науково-практичну конференцію на тему „Права людини: історія та сучасність”.
Основні теми конференції: реалізація права на судовий захист прав і свобод людини, права жінок в Україні як об’єкт правового захисту, проблеми реалізації прав людини в Україні та інші.
Відкрив конференцію начальник Миколаївського обласного управління юстиції Сергій Шаталюк.
В роботі конференції взяв участь заступник голови облдержадміністрації Сергій Карцев. В своїй промові він наголосив, що конференція є значним правоосвітнім заходом, присвяченим обговоренню історичних аспектів розвитку прав людини, проблем забезпечення реалізації на сучасному етапі розвитку нашої держави та внесення пропозицій щодо їх вирішення.
„До участі в конференції ми запросили представників місцевих органів самоврядування, керівників вищих навчальних закладів, керівників та викладачів загальноосвітніх навчальних закладів, представників громадських організацій, засоби масової інформації. Важливість названого заходу полягає в тому, що Генеральна асамблея ООН 10 грудня 1948 року прийнята Загальну Декларацію прав людини. Основні положення Декларації закликають всіх до визнання прав людини як найвищої цінності ” - сказав під час конференції заступник голови облдержадміністрації Сергій Карцев.
Учасники конференції впевнились в успішному здійсненні вищеназваного проекту, особливо після виступу професора МДГУ ім.Петра Могили Володимира Сущенко.
Зважаючи на значну кількість учасників, заступник голови обласної ради Олена Омельченко звернулась до молоді із закликом: „Головне джерело влади – народ. Увага, чуткість до вирішення проблем, відстоювання прав людини „альфа” і „омега” трудової діяльності в подальшому”.Bookmark and Share