„День Національної Єдності” в Івано-Франківську


Святкування відбулось під гаслами „Україна – єдина від Сяну до Дону!”, „Молодь – за Соборність!” і було проведено в два етапи.

Першим етапом відзначення стала інформаційна акція, яка почалась о 1600 на Вічевому Майдані в Івано-Франківська і протривала 40 хвилин. Учасниками акції стали представники різних молодіжних організацій, зокрема „Молодіжного Союзу Наша Україна”, Спілки Української Молоді в Україні, „Молодого Руху”, „Національного Альянсу”. Серед учасників були також представники кількох областей, які народились і жили в різних регіонах України. Всі вони висловили одну думку – „Україна єдина і неподільна! Ніхто не в змозі нас роз’єднати!”

Другим етапом відзначення стало проведення вечірки, яка розпочалась о 1800 в Народному Домі „Просвіта”. Там зібрались представники близько 20 організацій, які, крім розваг і забав, прийняли і текст заяви до дня Соборності.

Специфікою акції стало те, що молодь була демонстративно вдягнена в український традиційний національний одяг, а на вечірці лунала виключно українська музика.

Варто відзначити, що такі акції крім Івано-Франківська відбувались ще в п’яти районах і містах області.Bookmark and Share