Тернопільська молодь має нового голову МСНУ


На конференції також було обрано двох заступників голови організації – Анатолія Жаборта та Ігора Бенцала, і Раду в складі 21 особи, серед яких і міський голова Тернополя Роман Заставний.

Розглядалося питання стосовно співпраці між партією „Народний союз Наша Україна” і громадською організацією "Молодіжний союз Наша Україна" на регіональному рівні. Після тривалого обговорення було прийнято рішення, що ця співпраця не є ефективною, зазначив Тарас Юрик.

Новий голова розповів і про перші плани на майбутнє. Зокрема, свою роботу розпочне із реєстрації районних осередків громадської організацій „Молодіжний союз Наша Україна”. Тим паче, що у нашій області більшість з них не зареєстровано.

Голова Всеукраїнської організації „Молодіжний союз Наша Україна” Степан Барна, який свого часу теж був головою Тернопільського обласного осередку МСНУ побажав новообраному голові успіху в реалізації мети та завдань організації, нових досягнень та завоювань.


Загалом новий голова планує працювати над проблемами, які порушив його попередник - Степан Барна, та розвивати громадську організацію.
Bookmark and Share