НАРЕШТІ ДЕБАТИ!!! 10-12 листопада 2006 року в Києві!!!


Турнір відбудеться 10-12 листопада 2006 року у приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Червоний корпус).
Загальна тема Турніру – “Права людини”. Резолюції є закритими та напівзакритими. Список резолюцій, що можуть бути використані під час Турніру, додається до даного запрошення.
Формат турніру – Британський формат Парламентських дебатів.

Мова турніру – українська.


Турнір включатиме в себе три кваліфікаційні раунди, півфінали та фінал. Регламент Турніру додається до запрошення.
Орієнтовний розклад Турніру додається до даного запрошення.
Учасники Турніру забезпечуються харчуванням. Учасникам з інших міст на час проведення Турінру забезпечується проживання.
Реєстраційний внесок – 30 гривень з команди. Судді та гості Турніру не сплачують реєстраційний внесок.
Окрім того, на даний момент Оргкомітетом вирішується питання про можливість компенсації трансферу учасників. Про результати буде повідомлено додатково.


Реєстрація відкрита до 4 листопада 2006 року (включно). Для реєстрації в Турнірі надсилайте заповнені реєстраційні форми на електронну адресу Оргкомітету - tournament_2006@ukr.net . Звертаємо Вашу увагу на те, що особи, які бажають взяти участь у Турнірі в якості суддів мають дотриматись додаткових процедурних вимог, передбачених Регламентом Турніру.
Прохання реєстраційні форми гравців надсилати у повідомленні з темою “Гравець”, реєстраційні форми суддів – з темою “Суддя”, а повідомлення з будь-яких інших питань – з темою “Інше”.
Окрім того, звертаємо Вашу увагу на те, що в рамках Турінру планується обговорення можливості створення всеукраїнської дебатної організації. У зв'язку з цим пропонуємо Вам подумати щодо можливості Вашого виступу з приводу розвитку дебатів у Вашому регіоні та в Україні, а також щодо Вашого бачення перспектив розвитку дебатів в Україні.

Контактні особи Оргкомітету Турніру,
Олександра Матвійчук
Костянтин ЗадояBookmark and Share