Легенда УПА


14-15 травня поблизу міста Теребовлі відбулась обласна теренова гра для молоді “Легенда УПА”, у якій взяли участь команди (близько 170 молодих людей) із п’ятнадцяти районів Тернопільщини та самого обласного центру. Організаторами теренової гри виступили Управління у справах сім’ї та молоді, Управління освіти та науки обласної держадміністрації та Тернопільська обласна організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

Під час заходу відбулася повстанська естафета, було проведено ідеологічний диспут та ватру-знайомств на завершення якої відбувся святковий фейєрверк. Найцікавішою ж була сама теренова гра. У легенді, яка стала основою проведення гри йдеться: “У травні 1945 року повстанська сотня отримала наказ переправити у Карпати прапор упівського штабу. В теребовлянських лісах на сотню чекала засідка і зав’язався бій. Хоробрі повстанці боролись до останнього, загинувши як справжні лицарі в боротьбі за ідеали Української Самостійної Соборної Держави. Але найдивнішим було те, що штабне знамено так і не потрапило до рук ворогів. Легенда оповідає, що пошуки прапора не принесли успіху, а відтоді, кожної весни, на місці бою, з’являється червоно-чорний прапор, як символ нескореності української чорної землі і пролитої червоної крові за волю і честь України”.

Перед учасниками теренової гри стояло завдання знайти цей легендарний прапор, продемонструвавши при цьому знання з історії, географії, спортивного орієнтування та неабияку силу волі.

Під час виконання завдання особливо добре проявили себе рої (а саме так називались команди) із Чортківського, Монастириського, Бережанського, Залішицького, Тернопільського, Бучацького та Кременецького районів Тернопільщини та м.Тернополя, а перехідний кубок отримала команда з Бережанського району, яка й очолила сотню переможців. Проте на похвалу заслуговують всі учасники гри, адже прапор було віднайдено!

В загальнокомандному заліку перемогу вибороли: 1-ше місце — м.Тернопіль; 2-ге місце — Бучацький район; 3-тє місце — Підволочиський район. Під час закриття “Легенди УПА” пам’ятні призи для таборовиків вручив депутат Тернопільської облради — Віталій Шафранський.Тернопільська обласна організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу висловлює щиру подяку за допомогу в організації та проведенні теренової гри “ЛегендаУПА” Тернопільській військовій частині ( командиру Ковальчуку С. та підполковнику В.Яцентюку); Тернопільській обласній держадміністрації (управління у справах сім’ї та молоді, управління освіти і науки ); Теребовлянській райдержадміністрації; Тернопільській обласній організації Української Народної Партії (Т.Гребеняку, Я.Джоджику); Центру національного відродження ім. С. Бандери (О.Вітвіцькому), ТзОВ „Тернопільхлібпром”(директору Ю.Токаренко) та всім людям доброї волі, хто допоміг в організація та проведенні цього заходу.

Прес-служба ТОО МНК
http://www.ukrnationalism.org

Bookmark and Share