Відбулися заходи на честь 89-ї річниці подвигу Героїв Крут


Сьогодні, 29 січня, в Україні відзначається 89-а річниця подвигу Героїв Крут. Активну участь у цих заходах беруть військовослужбовці Збройних Сил України та курсанти військових навчальних закладів Міністерства оборони України.

Військовослужбовців Київського гарнізону, які представляли Окремий полк Президента України, військовий ліцей імені Івана Богуна, військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка та військовий інститут телекомунікації та інформатизації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” взяли участь у скорботній ході від Арсенальної площі до Аскольдової могили, панахиді та мітингу на честь Героїв Крут біля Аскольдової могили.

Цього ж дня о 16.00 у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України військовослужбовці Київського гарнізону разом з представниками громадськості візьмуть участь в урочистому вечорі-памяті “Віночок пам’яті Героям Крут”.

У Львівському Державному ліцеї з посиленою військовою та фізичною підготовкою імені Героїв Крут урочистості з нагоди вшанування пам’яті загиблих героїв розпочалися традиційними богослужінням та мітингом. Потім військові ліцеїсти на Личаківському кладовищі поклали квіти на могилу учасника бою під Крутами Ігоря Лоськіва. У клубі ліцею для вшанування пам’яті загиблих Героїв зібралися вихованці навчального закладу, ветерани національно-визвольних змагань, представники органів місцевої влади.

О 18.00 розпочнеться урочиста хода молоді зі смолоскипами вулицями древньої столиці Галичини. А під час хвилини мовчання, у якій візьмуть участь військові ліцеїсти та представники молодіжних організацій, студенти вищих навчальних закладів міста молоді львів’яни вшанують світлу пам’ять юнаків, які пожертвували власним життям, ставши на захист України 89 років тому.

Воїни Чернігівського гарнізону, народні депутати України та керівництво області зібралися біля меморіалу Героям Крут, який встановлено на Чернігівщині поблизу місця того пам’ятного бою 27 січня 1918 року, звідки юні патріоти України пішли у безсмертя.

Bookmark and Share