У РІВНОМУ ЦСП ДОПОМАГАЄ МІСЬКОМУ УПРАВЛІННЮ СУПРОВОДЖУВАТИ КОНКУРС ПРОЕКТІВ


Перед учасниками, а це 11 молодіжних лідерів, виступила головний бухгалтер управління, зосередивши увагу на фінансовій стороні конкурсу – плануванні бюджету та основним вимогам звітності. Заступник начальника управління роз’яснила основні конкурсні умови: пріоритетні напрямки, вимоги до учасників, порядок подання заявок, особливості розгляду проектів, а також застерегла від найчастіших помилок та недоліків, опираючись на досвід співпраці з минулорічними переможцями конкурсу.

Друга частина консультації була присвячена власне розробці проектів. Запрошена експерт ЦСП разом з учасниками консультації поетапно розглянули аплікаційну форму, відповідно до якої слід виписувати проекти. При цьому було зроблено рекомендації відносно формулювання ключових розділів проекту та запропоновано при потребі скористатися індивідуальною консультацією в ЦСП.

Під кінець організатори повідомили про інші нині діючі конкурси та програми, куди організації паралельно можуть подавати свої соціальні проекти.Bookmark and Share