Відбулась презентація Блоку Ігоря Гузя «Національний Альянс»


На презентації молоді лідери новоствореного блоку розповіли журналістам про те, чому вирішили зареєструвати власну політичну силу. Найперший та найголовніший аргумент – молодий вік кандидатів, який відкриває перед юними енергійними людьми безліч доріг. Станом на сьогодні найперспективнішим шляхом вони вважають участь у виборчих перегонах. Саме тому і вирішили балотуватися до Луцької міськради. Спираючись на свій молодий вік, активісти Національного Альянсу впевнено стверджують, що стару владу, а головне застарілі принципи управління містом, слід змінити. При цьому декларують, що нині діюча міська влада – «корумпована та злочинна», тому вона вже «віджила» своє, а люди, які сьогодні керують Луцьком не мають морального права залишатись на своїх посадах, адже вже давно дискредитували себе злочинними діями та тіньовими схемами, за допомогою яких сьогодні вирішується багато питань у нашому місті. Як альтернативу вони пропонують свій блок – молодих, незаангажованих, сміливих, рішучих, відповідальних та впевнених у своїх силах громадських діячів, про діяльність яких знають як на теренах Волині, так і на всеукраїнському рівні.
На запитання щодо відсутності досвіду лідери блоку аргументують свою позицію досить чітко: «… можливо, ми не настільки досвідчені, але ми маємо бажання працювати на благо міста, а головне – ми маємо бажання щось змінювати, змінювати на краще». Крім того молоді люди заявляють про те, що тривала активна участь у громадському житті міста та значні успіхи у цій сфері відіграють неабияку роль, а, отже, деякий досвід у них є.
Стосовно мети та завдань, які ставлять перед собою кандидати до міської ради від молодіжного блоку Ігоря Гузя, то було сказано про те, що «…звісно, першочерговим завданням для нас є лобіювання інтересів молоді, студентства, але, окрім цього, ми будемо відстоювати й інтереси усіх лучан».
Говорячи про шанси подолати трьохвідсотковий бар’єр, лідери блоку стверджують, що такі шанси, безперечно, є, а тому сподіваються, що в результаті виборів 26 березня міська рада поповниться кількома молодими депутатами з чистою совістю та незаплямованою репутацією.
Отож, в цілому цікавим є вже той факт, що активісти з молодіжної організації «Національний Альянс» вирішили взяти участь у виборчих перегонах. А тому відразу після оприлюднення у місцевих друкованих виданнях списків кандидатів від усіх політичних сил, які балотуються до міської ради, серед широкого кола лучан поширились розмови про те, що з’явилась нова політична сила, при чому молодіжна. Втім найцікавіше те, що новоутворений Блок Ігоря Гузя «Національний Альянс» категорично опозиційний до нині діючої міської влади, про що неодноразово заявляли альянсівці, проводячи різного роду заходи та акції. Тільки чи вдасься молодим політикам втілити свої прагнення в життя буде видно по завершенню виборів. А на разі Блок Ігоря Гузя розгортає свою передвиборчу кампанію та намагається донести до громадськості Луцька інформацію про те, що Національний Альянс іде на вибори і прагне подолати корумповану владну верхівку в нашому місті.Програма Блоку Ігоря Гузя «Національний Альянс»


Перед виборами традиційно кожна політична партія намагається переконати виборців в тому, що лише вона здатна змінити життя на краще, змінити всі сторони – від важкої промисловості і аж до духовності.

Досить-таки часто передвиборчі програми тих, хто намагається здобути прихильність електорату швидше нагадують наукові роботи з політекономіки, ніж реальну позицію тих, хто їх пропонує. Тому зовсім не дивно, що після того, як кандидати стають депутатами з них дуже важко спитати про обіцяне і про зроблене. Бо й справді про що спитати: про „Ідеальну країну”? Про „План розвитку?”.

Ми вибрали інший шлях: ми не пропонуємо манни небесної. Ми надто добре розуміємо, що декілька депутатів, які пройдуть до Луцької міської ради від нашого блоку не в стані стовідсотково змінити життя в Луцьку і за п’ять років зробити лучан заможними і найщасливішими.

Але ми знаємо, що навіть декілька депутатів можуть зробити конкретні речі для лучан. МОЖУТЬ! Для цього треба лише мати бажання це робити, робити не поступаючись ні перед чим, ні перед ким, ні перед мером, ні перед спокусами грішми чи владою; робити з щирим серцем та відкритою душею.
Тому ми не пропонуємо вашій увазі програми розвитку міста, ми пропонуємо 10 абсолютно конкретних речей, які ми будемо втілювати незважаючи ні на що.

Блок Ігоря Гузя «Національний Альянс» – ми виступаємо ЗА:

1. Ми за те, щоб до влади в Луцьку прийшла нова молода команда з новим обличчям, новим мисленням, новим баченням, новими підходами до вирішення проблем лучан.
Свіжіть мислення та новизна підходів – це саме те, що потрібно сьогодні Луцьку. На зміну старим чиновникам, часто з ще радянським стилем роботи має прийти нове покоління. В міській раді мають бути ті, хто справді хоче працювати на благо міста і його мешканців, а не тільки директори шкіл чи ЖЕКів, які часто йшли в міську раду навіть не за власним бажанням, а „за посадою”. Тому й не дивно, що міська рада часто приймає абсолютно нелогічні, непродумані рішення.

2. Притягнення до кримінальної відповідальності чиновників-корупціонерів Луцького міськвиконкому.
Ми не маємо на увазі, що всіх, хто працює в міськвиконкомі необхідно посадити і тим паче, ми не кажемо, що ми будемо вирішувати, кого відправляти під суд. Ми стверджуємо, що кожен, хто порушує закон має нести за це відповідальність. Сьогодні вже легенди ходять по місту про корупцію та хабарництво міської влади, однак ніхто й досі не поніс покарання.

3. Заборону «реклами смерті»: зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
Кожна людина вправі вирішувати, пити їй чи не пити, палити їй чи не палити. Але не можна допускати, щоб реклама речей, які несуть в собі загрозу здоров’ю людей і навіть смерть, була розміщена в людних місцях. Не можна допустити, щоб її бачили діти.

4. Запровадження в школах уроку «Християнської етики».
Ми віримо в Бога, його заповіді. Однією з найгостріших проблем сьогодні є моральна деградація суспільства. Вирішувати її можна лише через виховання молоді в дусі християнської моралі. Запровадження уроку „Християнська етика” не вимагає значних ні фінансових, ні організаційних затрат і водночас має величезне виховне значення.

5. Заборону будівництва АЗС в межах міста.
Як стверджують і самі працівники АЗС, і шофери, на сьогоднішній день в місті Луцьку є достатня кількість заправок необхідна для зручного користування транспортом. Тому ми вважаємо за недопустиме будувати нові, адже АЗС, по-перше, несуть в собі загрозу екологічній ситуації, а по-друге, їх спорудження ведеться за рахунок місць, де мали б бути дитячі майданчики, зелені зони тощо. Безперечно, ринок є ринок і кожен має право займатись тим видом підприємницької діяльності, яким він хоче, але не за рахунок благоустрою міста та безпеки лучан. Міська влада має виконувати регулюючу функцію.

6. Скасування депутатської недоторканості депутатів місцевих рад.
Депутатський мандат не має стати і не може бути прихистком для, хто порушує закон, але має достатньо фінансів або політичних друзів, щоб стати депутатом місцевої ради. Ми за те, щоб всі були рівні перед законом, незважаючи на різного роду посвідчення, мандати тощо.

7. Запровадження публічного декларування доходів працівниками луцького міськвиконкому, включно з міським головою і депутатами міської ради.
Ми за те, щоб кожен чиновник міськвиконкому та депутат міської ради на початку року оприлюднював звіт про доходи за попередній рік, в яких були вказані всі доходи отримані з різних джерел, а також інформація про майно.

8. Зміну нарахування за комунальні послуги: лучани мають платити лише за ті послуги, які вони отримали.
Сьогодні існує система нарахування оплати за комунальні послуги, згідно якої кількість квадратних метрів множиться на тариф, який встановлюється міської владою. Але в цей тариф входить 14 компонентів – видів послуг, більшість з яких мешканці не отримують (наприклад, дезінфекція тощо). Тому ми вважаємо, що цю систему необхідно міняти – лучани мають плати лише за те, що вони отримали: відбувалось впродовж місяця прибирання сходової клітки – мешканці оплатять, не відбулось – вони не повинні платити.

9. Припинення практики захоплення земель і незаконної забудови в м. Луцьку.
В Луцьку процвітає незаконна забудова. Схема дуже проста: з „німої згоди” чиновників міської влади на ділянках землі, що є у власності міста, починається будівництво. Коли будівля майже готова, питання виноситься на сесію міської ради. Депутатів починають „благати”: мовляв, чоловік вже стільки грошей витратив, ну не зносити ж вже готовий будинок, давайте дамо йому дозвіл заднім числом. Але так тривати не може. Має бути чіткий план забудови міста і на конкурсній основі виділятися земля та надаватись дозволи на будівництво.

10. Створення у Луцьку служби швидкого реагування «911».
Необхідність існування такої служби зумовлена нескоординованістю всіх служб, що надають допомогу населенню, що дуже часто призводить до фатальних наслідків. Водночас її створення не є складним. Необхідно лише запустити і налагодити ефективну роботу диспетчерської служби, завдання якої координувати роботу швидкої допомоги, міліції, пожежної тощо.Кандидати


Аліна Шпак, 25 років. Заступник Голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Національний Альянс”. Закінчила факультет романо-германської філології ВДУ ім. Лесі Українки. Магістр філології, перекладач. З 1999 року займається громадською діяльністю, голова Волинської обласної організації „Молода Просвіта”, заступник керівника студентського страйкового комітету в період Помаранчевої революції.

Андрій Бокоч, 24 роки. Голова Волинської обласної організації „Національний Альянс”. Закінчив ВДУ ім. Лесі Українки за спеціальністю „Політологія”. Активний учасник Помаранчевої Революції – заступник координатора кампанії „Чиста Україна”.

Ігор Кулик, 22 роки. Начальник відділу у справах молоді та спорту Луцької районної державної адміністрації. Магістр політології. Заступник коменданта наметового містечка на Театральному майдані в Луцьку в листопаді-грудні 2004 року. Член Проводу Волинської організації „Національний Альянс”.

Павло Данильчук, 20 років. Керівник регіонального відділення кампанії „Пора!”. Студент IV курсу ВДУ ім. Лесі Українки, спеціальність „Політологія”. Заступник Голови Волинської обласної організації „Національний Альянс”.

Андрій Романів, 21 рік. Керівник обласного відділення Політичної партії «Могутня Україна». Студент IV курсу економічного факультету ВДУ ім. Лесі Українки.

Олексій Панасюк, 19 років. Студент І курсу ВДУ ім. Лесі Українки, спеціальність „Політологія”. Керівник Секретаріату Волинської обласної організації „Національний Альянс”.

Микола Господарик, 24 роки. Керівник власного об'єднання «Швидка комп'ютерна допомога». Викладач в Луцькому інституті розвитку людини університету «Україна». Член Волинської обласної організації „Національний Альянс”.

Тетяна Лишневець, 21 рік. Студентка ІІІ курсу ВДУ ім. Лесі Українки, спеціальність „Політологія”.
Координатор проекту «Європейська Україна» - діяльність Центру Європейської Інформації у місті Луцьку.
Член Волинської обласної організації „Національний Альянс”.

Валентина Глущук, 21 рік. Молодший науковий співробітник відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею. Студентка V курсу філологічного факультету ВДУ ім. Лесі Українки. Член Волинської обласної організації „Національний Альянс”.

Сергій Мартинюк, 18 років. Студент ІІ курсу ВДУ ім. Лесі Українки, спеціальність „Політологія”. Член Волинської обласної організації „Національний Альянс”. Учасник Помаранчевої революції, член громадських кампаній «Пора» та «Чиста Україна».
Bookmark and Share