Стріла Амура влучає точно в ціль!


Вечір 13 лютого – день коли мрія стає реальністю. Ви матимете можливість відсвяткувати День Святого Валентина вже парою завдяки Молодіжному Парламенту Кременчука, Кременчуцькому міському комітету молодіжних організацій та спонсору романтичних подарунків – улюбленій молодіжній торговій марці “Флінт”.

Для цього потрібно небагато. Якщо ти студент, то в усіх вищих навчальних закладах починаючи з 5 лютого будуть безкоштовно роздаватись анкети-флаєра. Тобі лишиться взяти анкету-флаєр міцно в руку, вписати туди свої координати. Зібратись з духом, зважити усі за і проти і прийти до нічного клубу «Зебра» 13 лютого з 21:00 до 22:00 і чекати на диво. А якщо ти вже закінчив навчатись, представник працюючої молоді чи просто авантюрна людина – то отримати анкету-флаєр зможеш за адресою: м.Кременчук, вул. Шевченка, буд. 19/3 (Молодіжний Парламент Кременчука) з 9 до 17 години окрім суботи та неділі. І повністю довіритись організаторам заходу.

На Вас чекають конкурси, призи і купа приємної повільної музики. 13 лютого нікому не буде нудно – про це будуть дбати наші ведучі та DJ.

І пам`ятайте – що Земля - романтична планета, де живуть найромантичніші люди, які роблять романтичні справи заради своїх коханих, хоча кожен знає, що любов зла, а принців не існує, але кожного ранку шість мільярдів людей прокидається, щоб кохати, літати без крил, довіряти і довірятись одне одному в нашому не ідеальному світі. Кохайтеся, бо ви того варті. А ми лише даємо вам шанс – то чому б ним не скористатись – ви нічого не втрачаєте.

P.S Через кілька днів після проведення минулорічної акції “Стріла амура” до офісу Молодіжного Парламенту Кременчука завітав хлопець, якому дуже сподобалась дівчина, що була його партнеркою по конкурсу. Він був впевнений, що то саме доля звела їх разом. Хотів отримати її телефонний номер, залишив свій. Усі організатори схрестивши пальці, чекали, що ж буде далі. Лише сподівались, що в них усе буде чудово, а як інакше – адже в День Святого Валентина стріла Амура влучає точно в серце. Отже пройшов рік, і організатори отримали запрошення на весілля. Не прогав і ти свій шанс. І може, саме твоє запрошення на весілля ми отримаємо наступного року!!!

Bookmark and Share