На гребені хвилі - УНМ


Адже політична лихоманка, яка охопила всю країну, проникла навіть у недоторкану раніше свідомість нашого брата, який до недавніх часів цікавився тільки формулою "пиво-секс-відео". А от два місяці тому студенти, спакувавши помаранчеві палатки, кинувши у рюкзак кусень хліба з салом, з батьківського (а інколи і без нього) благословення відправлялися до Києва, де відбувалися головні події країни. Однак Віктор Ющенко став уже нашим законним президентом, а бажання боротися і відстоювати свої права і свободи залишилися. Ось тут на сцену і почали з'являтися партії та організації, які намагаються об'єднати під свої знамена якомога більше молодих бунтарів. Справа, напевне, гарна та благородна, бо кожну силу, щоб вона принесла користь, потрібно спрямувати у правильне та організоване русло. Єдине, аби керманич був совісною людиною і не використав цю силу лише у своїх меркантильних інтересах. Адже, як відомо, є така спокуса…
На гребені помаранчевої хвилі реанімувалася й Кіровоградська обласна молодіжна організація "Українська народна молодь", яка формально є крилом Української народної партії. До цього близько двох років діяльність УНМ була схожою на казку про сплячу красуню. Тепер нарешті вона прокинулась і під своїм крилом об'єднала більше трьохсот молодих людей з Кіровограда і області. Багато хто з членів "Української народної молоді" побував безпосередньо на Майдані. Ці хлопці та дівчата готові відстоювати інтереси людей. Про це вони повідомили на конференції, яка відбулась позаминулої середи у приміщенні Української народної партії. Після неї голова обласної організації УНМ Андрій Романчук розповів журналістам "МП" про витоки молодіжки. Виявляється, її корені йдуть ще з 1990 року, коли був створений "Молодий Рух". На даний момент основними завданнями, які поставила перед собою УНМ, є сприяння розвитку студентського самоврядування, що, за словами Андрія Романчука, зменшить розмахи корумпованості (напевно, малось на увазі хабарництво) наших вузів і можливість розвивати громадський контроль над новою владою.
Тож, молоді та активні бунтарі, не марнуйте свою енергію і, якщо вас і досі цікавить політичне життя країни, об'єднуйтесь зі своїми однодумцями. Адже, безсумнівно, є істина у словах голови УНМ, що хай краще молодь прийде у молодіжку і займається політикою, ніж… поганими справами.

Bookmark and Share