ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ "МОЛОДЬ КИЄВА: ВИРОБЛЕННЯ ЕФЕКТИВНОЇ ПОЛІТИКИ У ВІДПОВІДЬ НА ВИКЛИКИ ЧАСУ"


Основні питання, порушені учасниками круглого, стосувалися підсумків діяльності Головного управління у справах сім’ї та молоді, проблем молодіжної політики на загальнодержавному та на міському рівнях, а також пропозицій щодо підвищення ефективності молодіжної політики в майбутньому.

Д. Ковриженко (експерт Лабораторії законодавчих ініціатив) проаналізував загальні тенденції молодіжної політики в європейських країнах, а також підкреслив основні недоліки процесу розробки та реалізації молодіжної політики в Україні та Києві. У своєму виступі О. Ярема (Начальник департаменту молодіжної політики Міністерства України у справах сім’ї та молоді) окреслив пріоритети молодіжної політики на загальнодержавному рівні та наголосив на необхідності врахування цих пріоритетів при вирішенні проблем молоді в місті Києві. Підбиваючи підсумки діяльності Головного управління у справах сім’ї та молоді, С. Березенко (Перший заступник Головного управління у справах сім’ї і молоді КМДА) розповів про основні напрямки роботи цього структурного підрозділу Київської міської державної адміністрації, а також реалізовані ним молодіжні програми та проекти. На основі аналізу результатів соціологічного дослідження, присвяченого визначенню ступеня ефективності молодіжної політики в Києві, Ю.Шевцова (Керівник відділу молодіжної політики Головного управління у справах сім’ї та молоді КМДА) запропонувала альтернативні підходи до розробки та реалізації міської молодіжної політики. Л.Леонтьєва (Директор Державного інституту розвитку сім’ї та молоді) порушила проблему низького рівня залучення молоді до системи державного управління та висловила пропозиції щодо підвищення інтересу молоді до державної служби. Після годинної дискусії Голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив І.Когут підсумував: «одним з повчальних висновків круглого столу є те, що чиновники, громадськість та експерти, все ще, розмовляють різними мовами. Управлінню у справах сім’ї та молоді КМДА для реалізації своїх завдань необхідно посприяти виробленню спільного словника, як для громадськості, так і для чиновників. А потім, можна сподіватися на появу ефективного майданчика для консультацій, громадських слухань та інших заходів, спрямованих на вироблення, реалізацію та оцінку ефективної молодіжної політики».

Участь у круглому столі взяли: Сергій Березенко (Перший заступник Головного управління у справах сім’ї і молоді КМДА), Володимир Філіппов (Голова постійної комісії Київради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму), Пугачова Тетяна (Заступник начальника Головного управління КМДА), Павло Білоножко (Заступник начальника Головного управління КМДА), Олександр Ярема (Начальник департаменту молодіжної політики Міністерства України у справах сім’ї та молоді), Лідія Леонтьєва (Директор Державного інституту розвитку сім’ї та молоді), Костянтин Плоский (Голова Правління Центру політичної освіти), Оксана Юрик (Заступник директора Київського молодіжного центру праці), Денис Ковриженко (експерт Лабораторії законодавчих ініціатив), а також лідери та представники молодіжних організацій міста Києва.Bookmark and Share