Молодіжні організації Івано-Франківська об’єднались заради відзначення бою під Крутами і створення ОУН


Акція була запланована в кілька етапів.

Першим з них став смолоскипний похід, який розпочався о 1800 на Вічевому Майдані і вулицею Незалежності пройшов до Меморіального скверу. Під час походу молодь скандувала гасла: “Україна – понад усе!”, “Героям Крут – слава!”, “Бандерівці – вперед!” тощо. В Меморіальному сквері молоді активісти хвилиною мовчання вшанували всіх, хто поляг в боротьбі за Україну і в пам’ять про них запалили свічки. Головним гаслом акції стала ідея об’єднання молоді і молодіжних організацій Івано-Франківська для продовження боротьби за справедливу і велику Україну.

Наступним заходом була демонстрація фільму “Між Гітлером і Сталіном”, яка відбулась відразу після смолоскипного походу в Народному Домі “Просвіта”. Перед показом фільму до присутніх звернулись голова Братства вояків Дивізії “Галичина” Володимир Малкош та депутат обласної ради Юрій Міндюк, які поінформували учасників заходу про історію бою під Крутами та створення ОУН.

Найближчими днями активісти молодіжних організацій планують провести інформаційні акції в найбільших вузах міста, метою яких має стати ліквідація білих плям в свідомості студентства щодо цих історичних подій.

Потрібно згадати, що учасниками акції цього разу стали такі молодіжні організації: “Молодіжний Союз Наша Україна”, “Національний Альянс”, Спілка Української Молоді, Пласт НСОУ, Студентська Рада Івано-Франківська і Молодіжний клуб “Свій”.Bookmark and Share