Відбулася звітно-виборча Конференція Дніпропетровського обласного осередку ХДМУНа конференції розглядались питання про внесення змін до статуту ДОО ХДМУ та обрання нових керівних органів осередку. Під час розгляду питань учасниками конференції було висунуто багато різних пропозицій спрямованих на приведення норм Статуту осередку у відповідність до норм Статуту ВМГО ХДМУ, нова редакція якого була затверджена на останньому З'їзді ВМГО ХДМУ 17 грудня 2005 року. Після тривалого обговорення було одноголосно прийнято зміни до статуту.

Новим Головою Дніпропетровського обласного осередку ХДМУ було обрано Лагачева Романа.

Учасниками конференції, після тривалої дискусії та обговорень, були обрані нові члени Правління, Секретаріату та Контрольно-ревізійної комісії.

Новообраним Головою осередку окреслено основні напрямки роботи організації та шляхи її розвитку. Неофіційна частина конференції продовжувалась ввечері, в нічному клубі.

Виступи на конференції, також, мали Голова ВМГО ХДМУ Василь Гацько та відповідальний за роботу з регіональними осередками ХДМУ, член Правління - Андрій Сидоренко. У своєму виступі керівник ХДМУ розповів про генеральні напрямки діяльності ХДМУ, успіхи організації у громадсько-політичній сфері України та Європи, плани на майбутнє, а Андрій Сидоренко наголосив на різних аспектах, які мають бути супутніми при динамічному розвитку осередку, розповів про систему взаємодії органів центрального рівня ХДМУ з її обласними осередками.

Правління ВМГО ХДМУ бажає представникам оновлених керівних органів осередку натхнення, злагодженої роботи і високих результатів та висловлює сподівання вже найближчим часом спостерігати підвищення ролі ДОО ВМГО ХДМУ у творенні та реалізації молодіжної політики Дніпропетровської області!


Bookmark and Share