Близько 800 книг передали інституту "Львівська політехніка" представники благодійного фонду "Сейбр-Світло"


Благодійний фонд “Сейбр-Світло” упродовж тривалого часу ретельно добирав колекцію сучасних українських видань, які слугуватимуть не тільки як навчальна література для курсантів інституту, але й сприятимуть підвищенню рівня їх загальноосвітньої підготовки, розширенню знань з історії України та міста Львова, де дислокується цей навчальний заклад. Серед переданої літератури – енциклопедичні і довідкові видання, словники, атласи, наукові монографії, підручники та методичні матеріали.

До цієї акції долучилися Українська федерація Америки, Львівська наукова бібліотека імені Василя Стефаника НАН України, Інститут українознавства імені Володимира Крип’якевича НАН України, видавництва “Центр Європи”, “Літопис УПА” та громадська організація “Форум видавництв”.

Довідково. Благодійний фонд “Сейбр-Світло” упродовж 16 років забезпечує бібліотеки, навчальні та наукові установи всієї України фаховою та довідковою літературою з усіх галузей знань. Фонд одержує літературу від фонду “Сейбр” (м. Кембридж, штат Масачусетс, США), який налагодив співпрацю з понад 200 видавництвами Америки.

Плідні контакти Фонду з багатьма установами української діаспори сприяли поверненню в Україну наукового доробку та численних культурних цінностей. Серед його партнерів Фонд кафедр українознавства Гарвардського університету, Українська федерація Америки, Союз українок Америки, Український народний союз, Асоціація оборони прав людини в Україні, Каліфорнійський комітет допомоги Україні та інші.

Зусиллями Фонду надійшли із США та були розповсюджені в Україні понад 1 мільйона примірників книг. Їх одержувачами є 406 національних, обласних, міських і районних бібліотек, сотні вищих навчальних закладів, науково-дослідних інститутів, шкіл, закладів охорони здоров’я в різних куточках України. На основі видань Фонду створюються навчальні курси, методики, впроваджуються нові методи лікування, пишуться і дисертації та монографії.Bookmark and Share