Сайт ХДМУ www.cdyu.org тепер обладнаний RSS-каналом


RSS-канал ХДМУ:

- Стрічка новин

Цей сервіс дасть Вам можливість читати новини сайту за допомогою спеціальних програм-читачів RSS-каналів, які називаються "агрегаторами" (або RSS-рідерами). Агрегатори бувають платні та безкоштовні.

Варто, також, відзначити, що читати новини через RSS-канал можна в Internet Explorer 7.

Важливо. Якщо Ви вебмайстер і маєте свій сайт - розмістіть на ньому нашу RSS-стрічку новин. Повідомте нам про це, на знак вдячності ми встановимо вашу кнопку у розділі "Партнери".

Докладніше про RSS:
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to: navigation, search
RSS — це широковживаний стандарт для публікації (та доставки) інформації, а найбільшим чином оновлень, для веб-сторінок. RSS є назвою для сімейства форматів, основаних на XML, для доставки інформації про оновлення на сайті. Існують наступні стандарти:

Really Simple Syndication (RSS 2.0)
Rich Site Summary (RSS 0.91, RSS 1.0)
RDF Site Summary (RSS 0.9 та 1.0).
Тобто, ті хто створюють інформаційне наповнення (наприклад, новинні сайти) використовують цей стандарт для того щоб давати своїм читачам оновлення серед своїх новин або статей. Робиться це у вигляді текстового файлу в форматі RSS.

Формат RSS спеціально розроблено для того, щоб користувачі могли б легко виділити та використати для себе логічно відокремлені блоки інформації — наприклад, назву повідомлення, або автора, або час створення.

Робиться це за допомогою програм, що називаються RSS-читачі або агрегатори. Більшість сучасних інтернет-браузерів можуть самостійно працювати з RSS-потоками.

Ці логічно окреслені шматки інформації можна використати для того щоб створити своє наповнення, або передивлятись зміст сайту, безпосередньо не заходячи на нього браузером - особливо зручно це тому, що RSS-читачі показують чи відбулися на сайті якісь оновлення, чи ні.

І все це робиться однаково для будь якого сайту, що дотримується стандарту RSS.

Найменшу користь, яку може отримувати споживач за допомогою RSS-читача - це переглядати велику кількість сайтів за найкоротший час, який тільки можливо.

Найменшу користь, яку може отримувати той хто інформацію створює - це моментальне її розповсюдження серед тих хто підписався на стрічку новин RSS (RSS news feed), без анонсів по електронній пошті або якимось іншим способом.

Потрібно сказати що ця проста технологія за останні роки буквально перевернула уяви щодо того, як можна ефективно розповсюджувати інформаційне наповнення веб-сайтів.

Провідні українські сайти підключилися до цієї тенденції, і все більше з них також стали надавати доступ до останніх новин у вигляді стрічок RSS.
http://uk.wikipedia.org/wiki/RSS


Bookmark and Share