Уряд має підтримати Програму переходу ЗС на контрактну основу


Як він додав, підсумки проведеного протягом минулого року експерименту з комплектування трьох бригад та великого десантного корабля “Костянтин Ольшанський” виключно військовослужбовцями-контрактниками дозволили визначити основні проблеми, пов’язані з переходом на повністю професійну армію та шляхи їх розв’язання.

“Цінність цього експерименту полягає у практичному відпрацюванні моделі військових частин зразка 2011 року для кожного виду Збройних Сил, виявлення ймовірних ризиків і проблем – з тим, щоб на підставі набутого досвіду уникнути їх у майбутньому”, - зазначив Віталій Гайдук.

Секретар РНБОУ також підкреслив, що протягом поточного року потрібно максимально надолужити виконання тих заходів Програми, що за причин невчасного фінансування не були виконані протягом минулого року.

“Уряд має забезпечити вичерпну підтримку реалізації Програми переходу Збройних Сил до комплектування військовослужбовцями за контрактом. У свою чергу, військове відомство має розробити дієвий механізм задоволення кадрового попиту Збройних Сил за контрактом та у військовому резерві”, - підкреслив Віталій Гайдук.

Bookmark and Share