ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ДО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ВІКТОРА ФЕДОРОВИЧА ЯНУКОВИЧА


Змушені констатувати невтішний факт - за останні кілька років тема молодіжної політики зникла з переліку пріоритетних напрямків діяльності державної влади. Діалог вищого керівництва держави з молоддю повністю припинено. Діяльність держави, в питанні співпраці з молодіжним рухом, примітивно спрощена до розподілу бюджетних коштів між молодіжними організаціями. Такий підхід демонструє неадекватну оцінку потенціалу молодіжних організацій та їх значення для розвитку суспільства.
З недавнього часу Ви працюєте в нових умовах- компетенція уряду суттєво розширена змінами до Конституції, які вступили в силу, та положеннями нового Закону України „Про Кабінет міністрів України”. За таких умов, відповідальність за ефективну реалізацію державної молодіжної політики, в повному обсязі, покладається на Вашу урядову команду.
Ми готові в повну силу співпрацювати з органами державної влади, якщо їх діяльність буде спрямована на реальне подолання важливих проблем суспільства. Галузі державної політики, в яких молодіжні організації можуть ефективно працювати, не обмежуються виключно проблемами молоді. Охорона довкілля, правова освіта, турбота про немічних, пропаганда здорового способу життя, патріотичне виховання – це лише деякі з багатьох напрямків, в яких молодіжні організації можуть забезпечити сталий розвиток.
Залучення молодіжних організацій до генерації та співвиконання важливих державних програм вимагає запровадження нового мехінізму реалізації державної молодіжної політики. Зустріч, яку ми пропонуємо Вам провести, може стати стартовим імпульсом маштабних структурних перетворень, яких вимагає сьогодення.
Шановний Вікторе Федоровичу! Українське суспільство вже звикло до швидкої зміни облич, які уособлюють владу. Уряди приходять і відходять. Не кожен, кому пощастило вести за собою народ, здобуває його шану. Звертаючись до Вас, ми розраховуємо на Вашу мудрість і турботу про завтрашній день України.
Наші організації об’єднують різних молодих громадян – вони живуть в різних регіонах по всій Україні, розмовляють в сім’ях різними мовами, поділяють різні політичні погляди. Багатьох політика зовсім не цікавить. Але серед нас немає жодного, кого б не боліло за Україну. Ми не будемо стояти осторонь, мовчки споглядати як через безглузду політичну шарпанину руйнується наша Держава. Україна - наша країна. За неї ми відповідаємо перед своїми батьками і своїми дітьми!

Слава Україні!


ЗВЕРНЕННЯ
ВМО „МОЛОДЬ ПРОТИ КОРУПЦІЇ”
ДО ВСЕУКРАЇНСЬКИХ МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

05 лютого 2007 року

Дорогі друзі!

Всеукраїнська молодіжна організація „Молодь проти корупції” звертається до Вас з пропозицією підтримати ініціювання зустрічі представників організованого молодіжного руху України з Прем’єр-міністром України В. Ф. Януковичем. Для цього просимо ознайомитись з відкритим зверненням всеукраїнських молодіжних організацій до Прем’єр-міністра України В. Ф. Януковича (додається).
У разі підтримки даної ініціативи, просимо надіслати заповнену анкету (додається) до 19:00 год. 07 лютого 2007 року за адресою: mpk-contras@ukr.net
Згідно надісланих повідомлень нами буде підготовано список організацій, які висловили бажання підписати звернення (список для підписів буде викладено в алфавітному порядку згідно назв організацій).
Підписати звернення Ви зможете 8 лютого (четвер) 2007 року з 10:00 год. до 18:00 год. за адресою: місто Київ, вул. Лютеранська 27/29 – в приміщенні Молодіжного правового центру ВМО „Молодь проти корупції” (схема розташування додається).
9 лютого 2007 року звернення буде передано Прем’єр-міністру України В. Ф. Януковичу (особисто).
Вважаємо, що зустріч лідерів молодіжних організацій з Прем’єр-міністром України В. Ф. Януковичем дасть можливість поновити діалог вищого керівництва держави з організованим молодіжним рухом України.

З повагою,

Президент ВМО „ Молодь проти корупції”

Олександр ЛЯЛЬКА

Для уточнення інформації:
8-067-465-94-90 (О. Лялька)
Анкета для формування списку всеукраїнських організацій, що бажають підписати вікрите звернення до Прем’єр-міністра України.

• Повна назва організації

(наприклад: Всеукраїнська молодіжна організація „Молодь проти корупції”)

• Назва посади керівника або особи, уповноваженої підписати звернення


(наприклад: Президент)

• Прізвище, ім’я, по батькові керівника або особи, уповноваженої підписати звернення


(наприклад: Лялька Олександр Любомирович)

• Адреса, яку організація використовує для поштової кореспонденції


(наприклад: 01024, Україна, м. Київ, вул. Лютеранська, б. 27-29”А”,)

• Електронна адреса, яку організація постійно використовує

(наприклад: mpk-contras@ukr.net)

• Номер телефону/ факсу організації

(наприклад: (044) 253-85-32)


Просимо надіслати заповнену анкету до 19:00 год. 07 лютого 2007 року за адресою: mpk-contras@ukr.net

Підписати звернення Ви зможете 8 лютого (четвер) 2007 року з 10:00 год. до 18:00 год. за адресою: місто Київ, вул. Лютеранська 27/29 – в приміщенні Молодіжного правового центру ВМО „Молодь проти корупції” (код вхідних дверей: кнопки „127” – натиснути одночасно). Приміщення центру знаходиться на цокольному (підвальному) поверсі (сходами вниз за металеві ґрати).

Дякуємо за співпрацю.


Bookmark and Share