“Моя Патронеса – Моя історія успіху”


Ми досить часто не знаємо на кого рівнятися й хто нам є прикладом у житті. Ми пропонуємо спробу – життєпис та вчинки українських жінок, котрі стали пластовими патронесами. Жінка несе в собі народження світу й одночасно вона його творить. Незбагненність, відданість й справжня мужність у цій дії підкреслює гостру необхідність змін. Ми пропонуємо спробу – зробити ці зміни разом. Таємниця й ніжність, вміння вести й підтримувати, вірити й сміятися, надихати й стримувати сльози, бути мамою й провідницею суспільства... Це змога відкрити розуміння кожноденного подвигу у житті. Ми пропонуємо спробу. Спробуй.

Проект покликаний візуалізувати питання, що є актуальними для дівчаток та жінок шляхом видання книги “Моя Патронеса” та проведення інтерактивного тренінгу “Я можу!”.
В ході проекту передбачено:
1. Видання книги «Моя патронеса», в якій читачі матимуть змогу дізнатися про життя пластових патронес трьох періодів (Україна 1912-1930 рр., Україна 1991 – 2006 р., Пласт в діаспорі), про сучасні пластові дівочі курені. Також в книзі будуть представлені методичні матеріали, ігри, цікаві завдання на дану тему, ними зможе скористатися будь-хто у роботі з дітьми та молоддю або ж просто для свого власного розвитку чи якісного дозвілля.
2. Всеукраїнський конкурс ессе серед молоді “Приклад жінки у моєму житті”.
3. Фотовиставка “Жінка – Теrra Іnkognito”. Вона міститиме фото пластових патронесс, пластунок й просто жінок.
4. Дводенний інтерактивний тренінг “Я можу!” для дівчат.

За детальнішою інформацією звертайтесь до координатора проекту, зв’язкової підготовчого куреня ім. Хариті Кононенко – старшої пластунки Семенюк Мар’яни – 80973114932.

Організатор:
ММО “Станиця Рівне Пласту – НСОУ” (курінь ім. Хариті Кононенко)
Партнер: УКРАЇНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ ФОНД
За сприяння: VI куреня УСП „Буриверхи”
РММГО „Фундація Регіональних Ініціатив”


Bookmark and Share