Моя Патронеса - Моя історія успіху


Рівненська фундація має чудову можливість долучитися до реалізації проекту «Моя Патронеса – Моя Істрія успіху». Організатором проекту стала Станиця Рівне - Пласту НСОУ. Проект покликаний візуалізувати питання, що є актуальними для дівчаток та жінок шляхом видання книги “Моя Патронеса” та проведення інтерактивного тренінгу “Я можу!”.
В ході проекту передбачено:
1. Видання книги «Моя патронеса», в якій читачі матимуть змогу дізнатися про життя пластових патронес трьох періодів (Україна 1912-1930 рр., Україна 1991 – 2006 р., Пласт в діаспорі), про сучасні пластові дівочі курені. Також в книзі будуть представлені методичні матеріали, ігри, цікаві завдання на дану тему, ними зможе скористатися будь-хто у роботі з дітьми та молоддю або ж просто для свого власного розвитку чи якісного дозвілля.
2. Всеукраїнський конкурс ессе серед молоді “Приклад жінки у моєму житті”. До речі конкурс уже почався, прийняти участь у ньому мають змогу усі бажаючі. Чому б і ні? Вперед.
3. Фотовиставка “Жінка – Теrra Іnkognito”. Вона міститиме фото пластових патронесс, пластунок й просто жінок. Маєте що показати? Тоді також долучайтеся. Виставка пройде не лише в Рівному, але й по всій Україні.
4. Дводенний інтерактивний тренінг “Я можу!” для дівчат.
Детальніше про сам проект ви можете дізнатися на сайті http://www.buryverkhy.plast.org.ua
Якщо виникли якісь пропозиції, задуми та просто мрії, тоді обов’язково звертайтеся і долучайтеся.
Bookmark and Share