Про результати діяльності Форуму в 2006 році


- "Творити добро легко"

- "Освіта без кордонів"

- "Імідж України – 48 000 000 агентів впливу”

- "Клуб молодих підприємців"

Представники Форуму взяли активну участь у ряді національних і міжнародних молодіжних заходів, зокрема, V Молодіжному самміті ООН (Київ), Міжнародному конгресі молоді (Житомир), круглому столі «Альтернативи для молодої еліти: шляхи співпраці з країнами Євросоюзу», (Нью-Хевен, США), Національному вечорі учасників програми лідерства Єльського університету, круглому столі з питань лідерства та майбутнього філантропії (Нью-Йорк, США).

Окремо слід відзначити започаткування проекту "Творити добро легко" та першу акцію ФМЛУ до Дня Святого Миколая. Спочатку акція планувалася як відвідання одного будинку-інтернату в Чернігівській області, але небайдужість та активність молоді по всій Україні перетворила цю акцію на масштабний загальнонаціональний проект "Святий Миколай мандрує Україною". Активісти Форуму та партнерських організацій подарували радість понад 5 000 дітям-сиротам з будинків-інтернатів, дитячих будинків сімейного типу та дітям з малозабезпечених сімей у 24 регіонах України.

Спеціально для цієї акції Форум молодих лідерів України у співпраці з Асоціацією правників України та Благодійним фондом Ігоря Шевченка видав книжку-казку «Королівство добра», яка через казкових героїв знайомить малюків з їх правами і обов’язками, виховує повагу до держави та її законів.

До наглядової Ради Форуму увійшли такі відомі люди як Олександр Квасневський, президент Польщі (1995 - 2005), Ернесто Зедільо, президент Мексіки (1994 - 2000), Анатолій Зленко, Заступник голови громадянсько-політичного об’єднання «Український форум», Василь Кисіль, Старший партнер адвокатського об’єднання “Василь Кисіль та Партнери”, Деніел Есті, директор Всесвітньої програми лідерства Єльського університету, директор Єльського центру екології і права.

У 2007 році Форум планує продовжувати реалізацію діючих проектів, а також започаткувати нові у таких напрямах:


Здоров’я та здоровий спосіб життя

Екологія та екологічна безпека

Благодійність

Освіта та професійний розвиток

Молодіжне та соціальне підприємництво

Імідж України

Проекти Форуму Молодих лідерів України вже зацікавили багатьох і ми запрошуємо всіх небайдужих до майбутнього нашої країни приєднатися до цієї діяльності - http://www.mlu.org.ua/cms/content/view/5/6/.


Bookmark and Share