ВІТАЄМО, ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ “ТРЕТЬОГО СЕКТОРУ”, МОЛОДІ ЛІДЕРИ, АКТИВІСТИ МОЛОДІЖНОГО РУХУ ВСІХ РІВНІВ ТА МАСШТАБІВ!


25 жовтня 2006 року за адресою м. Вінниця, вул. Грушевського, 13 (у приміщенні Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників), відбулася Установча конференція Організації. В її роботі взяли участь 124 делегати – представники восьми ВНЗ III-IV рівнів акредитації м. Вінниці: студенти, аспіранти, молоді викладачі.
Головною метою діяльності новоствореної Організації є:
1) досягнення та забезпечення ефективної співпраці організацій студентського самоврядування вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Вінницької області між собою, з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, банками, іншими фінансово-кредитними установами, місцевими, регіональними, національними, міжнародними та міждержавними фондами, а також фізичними особами-суб’єктами підприємницької діяльності, юридичними особами-суб’єктами підприємницької діяльності незалежно від форм власності та організаційно-правових форм господарювання – резидентами та нерезидентами України і іншими суб’єктами господарювання, установами та організаціями у сфері формування та практичної реалізації молодіжної політики у Вінницькій області;
2) реалізація соціально-економічних проектів та програм, які мають суспільно зорієнтований характер, з джерелом ініціативи від громадських організацій, організацій студентського самоврядування вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Вінницької області, окремих студентів, аспірантів вищих навчальних закладів, інших фізичних осіб, віднесених чинним законодавством до категорії молоді;
3) задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, культурних та інших спільних інтересів своїх членів (п. 2.1 Статуту ВОМГО ФСІ).
Ми, звичайно, в першу чергу, будемо реалізовувати проекти та програми, які пов’язані з покращенням соціально-економічного становища цільової аудиторії ФСІ, яка територіально обмежується Вінницькою областю. Однак, з часом, по мірі нашого росту та розвитку, ФСІ буде виходити до вас із наступними пропозиціями:
1) сумісно планувати, готувати та проводити міжрегіональні та всеукраїнські тематичні науково-теоретичні та науково-практичні конференції, “круглі столи”, об’єднані семінари та тренінгові кампанії з питань реалізації молодіжної політики та започаткування спільних соціально-економічних проектів в рамках її реалізації;
2) подавати до вітчизняних, міжнародних та всесвітніх фондів заявки на отримання грантів та кредитів для реалізації спільних програм, що відповідають основним статутним завданням наших з вами організацій;
3) розвивати мережу взаємодії з питань спільної організації міжнародних саммітів, сезонних шкіл, таборів для представників Польщі, Білорусії, Російської Федерації, інших країн як на території нашої області, так і на території вашого регіону (за погодженням).
Сподіваємось на вашу підтримку та готовність співпрацювати з нами заради соціально-економічного прогресу народу України – представників різних національностей, які мешкають на території нашої країни.
МИ не є представниками тих чи інших політичних сил – МИ являємо собою той МОНОЛІТ, яким повинно бути все українське суспільство для того, щоб світове співтовариство визнало Україну своїм ПАРТНЕРОМ № 1 у будь-якій сфері міжнародних відносин.
МИ бажаємо вам стати учасниками НОВОЇ КОНЦЕПЦІЇ швидкого, потужного та прогресивного об’єднання наших зусиль заради заможності нас із вами, заради заможності всього українського народу.

З повагою, співзасновники ВОМГО ФСІ

Артем СОБОЛЄВ
Віктор ПЄРЛОВ
Костянтин КОВАЛЬ
Bookmark and Share