Звернення XV З‘їзду Української Студентської Спілки до Міністра будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України


Нагадуємо, що 10 квітня 2006 року УСС звернулась до Міністерства із пропозицією про створення Молодіжної ради. Ми вбачаємо, що рада має піднімати важливі проблеми у забезпеченні житлом різних категорій громадян України.
Так, має бути розгорнута більш широка система молодіжного кредитування, яка передбачена Постановою КМУ від 26.10.2000 №1604 «Про Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». Не секрет, що черги на отримання цього кредиту є просто величезними, а відсотки за кредити – непомірними. Тому вирішенням проблеми може бути так само додаткове будівництво житла та збільшення фінансування на самі кредити.
Так само, створення мережі хостелів (студентських готелів) в Україні є пріоритетом розвитку молодіжного та дитячого туризму, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 травня 2004р. № 298-р.
Також, необхідно провести ревізію наявних гуртожитків та визначити ті з них, які потребують негайного ремонту та реконструкції.
Тож, пропонуємо відновити процес оформлення Молодіжної ради для її активної діяльності на користь молоді.

м. Львів, 28 січня 2007 року

Bookmark and Share