Заява XV З‘їзду Української Студентської Спілки з приводу необхідності вступу України до НАТО та ЄС


Так, Президент та Міністерство закордонних справ України визначило чіткий пріоритет вступу України до НАТО та ЄС. Натомість, прем‘єр-міністр та антикризова коаліція у Верховній Раді постійно змінюють свою позицію щодо міжнародного вектору України.
Рівень знань про Північноатлантичний Альянс і ЄС, якими володіють невелика кількість фахівців, а також характер поширюваної в ЗМІ поверхової інформації незрозумілий і важкий для сприйняття для більшості населення регіонів України. Проведення запланованого референдуму щодо вступу України до НАТО чи ЄЕП потребує правдивого подання інформації щодо сутності цих об’єднань і роз’яснення населенню наслідків прийняття відповідних рішень.
Стан існуючого інформаційного поля особливо поза межами великих міст - обласних центрів, у невеликих населених пунктах, сільській місцевості носить ознаки загроз національній безпеці держави, і ніяк не може сприяти обізнаності населення, прийняттю рішень, які можуть стати доленосними для країни в майбутньому.
У даній ситуації ми, як представники найбільш прогресивної частини населення – студентства, рішуче виступаємо за необхідність вироблення єдиної державної політики спрямованої на євроатлантичну інтеграцію та сприятливого інформаційного простору.
БОРІМОСЯ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКУ УКРАЇНУ!

м. Львів, 28 січня 2007 року

Bookmark and Share