Союз молоді регіонів Україны вважає, що Гринджоли зганьбили Україну на конкурсу „Євро бачення-2005”. Ви з цим згідні ?


«Події 19 та 21 травня вкотре довели ѕ нова влада не збиралась та не збирається будувати демократичну країну. Саме у ці дні не тільки Україна, а й усе європейське співтовариство змогли дати об’єктивну оцінку групі «Ґринджоли». Саме цю групу «демократична» українська влада призначила представляти Україну на Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення - 2005».
21 травня на Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення - 2005» група «Ґринджоли», зайнявши 20 місце з 24 можливих, зганьбила нашу державу. Тільки політична «допомога» Польщі, яка віддала вищі бали українським виконавцям, не зробило Україну абсолютним аутсайдером.
Ми впевнені, що потенціал багатьох українських виконавців значно вище. Якщо б нова українська влада дійсно діяла за демократичними нормами, які декларувала на Майдані, 27 лютого у відбірковому конкурсі «Євробачнення - 2005» перемогу одержала б Ані Лорак. За умови її участі у фіналі, Україна мала б реальні шанси знову стати першою, або впевнено увійти в десятку лідерів. Однак політичне рішення нової влади закрило для України шлях до перемоги та подальшого росту міжнародного авторитету нашої держави.
Ми звертаємось до нової влади - перестаньте приймати рішення за принципом «помаранчевої» доцільності! Такі дії приносять тільки шкоду інтересам української держави.
Союз молоді регіонів України і надалі буде активно слідкувати за діями влади, аби не дати зруйнувати ті надбання, які здобула наша країна у минулі роки!»

Прес-служба СМРУ

Bookmark and Share