Льотний коледж знову отримав ключі від кременчуцького неба


Радість командирів та курсантів розділили міський голова Микола Глухов, народні депутати України Олег Надоша та Максим Луцький , чисельні гості.
Кременчуцьке льотне училище, серед випускників якого – 10 героїв Радянського Союзу, четверо льотчиків-космонавтів, у тому числі – і перша людина, яка вийшла у відкритий космос – кременчужанин Олексій Леонов, сьогодні перегорнуло ще одну славну сторінку своєї історії. Як зазначив міський голова Микола Володимирович Глухов, наразі поновлено престиж цього славетного навчального закладу. Від високих мрій, від теорії, курсанти-льотчики сьогодні знову приступили до справжніх практичних занять у повітрі. На очах захоплених глядачів перші два екіпажі вертольотів МІ-2, де кращим третьокурсникам коледжу асистували досвідчені пілоти-інструктори, піднялися в небо. Слідом за ними у повітря злетів ще один гвинтокрил, на борту якого були Микола Глухов разом Олегом Надошею та Максимом Луцьким.
Отже, кременчуцьке небо знову – і сподіваємося, тепер надовго – наповнилося потужнім гуркотом гелікоптерів. Щасти вам, кременчуцькі курсанти, м’яких вам приземлень і високих злетів!

Bookmark and Share