Стедентів знову б'ють!


У ніч з 8 на 9 лютого 2007 року у Чернігові був жорстоко побитий Голова Секретаріату Української Студентської Спілки Олександр Ясенчук.
Близько 3 години ночі О. Ясенчук вийшов з дому на нічне чергування у чернігівську газету „Сіверщина” разом з дівчиною. Біля під’їзду дому на них напали троє молодиків, викрикуючи на адресу потерпілих антиукраїнські гасла. Поки двоє з них тримали дівчину, третій звалив на землю Олександра і почав бити ногами у голову.
Крім активної студентської діяльності, О. Ясенчук займається журналістикою. Він веде професійне розслідування протистояння Київського та Московського патріархату за Катериненську церкву у Чернігові, яка за рішенням суду має бути передана представникам Київського патріархату, але наразі заблокована представниками маргінальних політичних сил.
Напередодні інциденту Олександр був призначений відповідальним за безпеку у наметовому містечку, яке сьогодні, 12 лютого 2007 року, встановлене біля Катериненської церкви з метою відстоювання цієї релігійної споруди.
У найближчий час буде розміщено заява УСС із приводу склавшоїся ситуації.
За додатковою інформацією звертайтеся:
+38 050 341 20 86 Станіслав Куценко або
+38 067 500 73 86 Тетяна Гостєва


Bookmark and Share