Національний Альянс налагоджує зв’язки з Польщею


В рамках візиту відбулася зустріч з маршалком Люблінського воєводства Ярославом Здройковським, під час якої розглядалися можливі шляхи співпраці. Зокрема йшлося про євроінтеграцію, налагодження добросусідських відносин між Польщею та Україною, проведення найближчим часом конференції бізнесменів з питань енергозбереження та методи їх впровадження на території України.
Ігор Гузь ініціював проведення спільної молодіжної конференції у Любліні для координації взаємодії української та польської молоді, молодих депутатів, а також участь української сторони в таборуванні польської молоді влітку. Усе це буде сприяти покращенню стосунків Волинської області та Єврорегіону Буг.
Пан Ярослав, який є членом правої партії „Право і справедливість”, пропозицію Ігоря Гузя про налагодження зв’язків із молодіжкою партії для обміну досвідом, проведення спільних заходів. Також депутати мали змогу поспілкуватися із заступником консула України Віталієм Максимівим.
А ввечері відбулося святкування Маланки. У ньому взяли участь представники політики, бізнесу, громадських організацій. Під час святкування було зібрано кошти на польсько-український табір.
Незабаром очікується поїздка представників різних молодіжних організацій Волині, в тому числі Національного Альянсу, до Польщі.

Інформ-відділ ВМГО «Національний Альянс»,
контакт: Катерина Потапчук, 8 097 621-87-03


Bookmark and Share