Хороший приклад для молоді Демидівщини: чекаємо березня


І ось 13 листопада у смт.Демидівка, Рівненської області, відбувся обласний чемпіонат: «Зимовий кубок КВК м. Рівного», участь в якому взяли чотири кращі команди м. Рівного: «Лопата» (МЕГУ, дворазовий чемпіон обласного сезону КВН, 2005р.-переможець Всеукраїнського фестивалю у м. Одеса «Жемчужна у моря» ), «Аварія» (РДГУ, 2006 р.-бронзові призери обласного чемпіонату КВН, 2006р.- переможці Всеукраїнського фестивалю у м. Одеса «Жемчужна у моря» ), «32-Норма» (2 місце кубок ректора РДГУ 2006 року), «Збуджені степлери» (РДГ, учасники обласного чемпіонату КВН, переможці кубку ректора РДГУ 2006 року ).
«Журити» гру довірили: депутатові обласної ради Ігореві Пшеюку (фракція Соціалістичної Партії України), начальнику відділу молоді та спорту Демидівської райдержадміністрації –Аллі Ковальчук, голові Демидівської районної молодіжної громадської організації Галині Тимощук, методисту відділу освіти райдержадміністрації Марії Сініцкій, спеціалісту відділу культури та туризму Демидівської райдержадміністрації Надії Федчук.
Атмосфера, що панувала в залі не залишила жодного глядача без посмішки та позитивного заряду енергії. Всі команди намагалися бути яскравими, такими, що запам’ятовуються. Не обійшло без «пародій» на шанованих політиків, де гравці вдало відтворили їхнє життя та роботу.
Гра закінчилася, визначився переможець, що серед кращих з кращих, було важко зробити. Перше місце виборола збірна РДГУ «Аварія», друге місце посіла команда МЕГУ «Лопата», третє- «Збуджені степлери». По закінчені гри відбулася дружня розмова кавеенщиків із починаючими молодіжними командами Демидівщини, де учасники могли поспілкуватися та поділитися досвідом роботи з новачками.
З ініціативи начальника відділу молоді та спорту Демидівської райдержадміністрації та за підтримки управління молоді та спорту Рівненської обласної адміністрації, Рівненської обласної молодіжної громадської організації «КВН Рівненщини», Рівненської обласної «Соціалістичної Партії України» вилучені кошти з продажу квитків будуть передані дітям сиротам Демидівського району.
Слід зауважити, що дана гра була прикладом та стимулом для Демидівської районної збірної КВН, адже у них попереду гра в обласному чемпіонаті команд КВК для учнівської молоді, що відбудеться в березні на території санаторію «Хрінники», Демидівського району.

Галина Тимощук


Bookmark and Share