МНК: „Контрреволюція” від Станіслава Ніколаєнка


Міністр освіти Станіслав Ніколаєнко відмовляться допомагати студентам вирішувати проблеми стосовно керівництва їх вузів, поміченого у різних порушеннях і зловживаннях. На такий висновок наштовхує реакція пана міністра щодо зустрічі зі студентами кіровоградського Політеху.

Нагадаю, студенти місцевого КПІ розпочали голодування на знак протесту проти ректора цього вузу, який активно, за свідченням студентів, застосовував адміністративний ресурс під час виборів-2004. Дії керманича Кіровоградського політехнічного інституту змусили студентів звернутися по допомогу до Станіслава Ніколаєнка.

Але ознайомившись із станом речей, пан міністр зробив висновок, що доказів вини ректора недостатньо для звільнення. Сам Ніколаєнко розслідування проводити не збирається, пропонує лише шукати вагоміші докази, аніж ті, які запропонували йому студенти. Не справили на міністра уваги й відверто хамські висловлювання ректора на адресу голодуючих студентів (мовляв, ті насправді не голодують, а симулюють, адже дехто з них виглядає дуже відгодованим). Більш того, пан Ніколаєнко висловив думку, яку можна було назвати „контрреволюційною”: „Більш такого не буде, що через кількох голодуючих студентів будуть знімати ректора. А то дивіться, що відбувається – поставили 2-3 намети – усунули губернатора, Президента(!)”. „Реакційність” цього висловлювання підкреслює, що пан Міністр освіти не горить бажанням боротися із „старорежимним” керівництвом українських вузів.

Сергій Пархоменко, прес-служба КМО МНК

Bookmark and Share