Голова ВМГО ХДМУ Василь Гацько зустрівся з Головою Міжпарламентської делегації Європейського Парламенту з питань Білорусі


Під час зустрічі було обговорено ситуацію з дотримання прав людини в цій країні, розвитку демократії.

В процесі дискусії Голова ХДМУ зазначив, що «продемократична діяльність навколо Білорусі не є такою, що сприяє об’єднанню зусиль опозиційних молодіжних організацій». Також, на думку керівника ХДМУ «на сьогодні, громадський сектор України не є залученим до системної роботи по сприянню розвитку демократичних свобод в цій країні, хоча має неабиякий потенціал і досвід».

Нагадаємо, що за час свого візиту до Європейського Парламенту, керівник ХДМУ провів вже третю зустріч з європарламентарями, дві з яких були присвячені обговоренню політичної ситуації в Білорусі.Довідково:

Молодь Європейської Народної Партії (Youth of the European People's Party (YEPP) - є молодіжною організацією Європейської Народної партії і об’єднує понад 48 правоцентристських молодіжних політичних організацій з понад 35 країн Європи, сумарна кількість членів яких переважає 1 мільйон. Заснована в 1997 році.

Європейська Народна Партія (European People's Party (EPP) - є найбільшою загальноєвропейською партію Європи.

Європейська Народна Партія:

- об’єднує 69 правоцентристських партій-членів з 37 країн;

- має 16 керівників урядів (10 в ЄС + 6 в країнах, що не є членами ЄС);

- 9 Єврокомісарів (включаючи Президента Європейської комісії);

- має найбільшу Групу в Європейському Парламенті, яка включає 264 європарламентаря.

ХДМУ є повноправним членом Молоді Європейської Народної Партії (Youth of the European People's Party (YEPP) з 1998 року.

ХДМУ є однією з не багатьох молодіжних організацій Центральної та Східної Європи, які мали (мають) представників в керівних органах YEPP. Так, у 2004 році Галина Фоменченко, яка на час обрання обіймала посаду Міжнародного Секретаря організації, стала Віце-президентом цієї впливової міжнародної молодіжної платформи Європи, де й по сьогодні представляє інтереси ХДМУ та української молоді.

Bookmark and Share